دانیل رادکلیف و ایوان ریچل وود کانال Weird Al and Madonna در طنز بیوگرافی “Weird: The Al Yankovic Story”

مسیری طولانی و پر پیچ و خم به سمت آن وجود دارد عجیب و غریب یک فیلم واقعی بودن در سال 2010 با یک تریلر جعلی شروع شد که Appel توسط Funny or Die با آرون پل در نقش یانکویچ (انتخاب خوبی است، اما نه به اندازه رادکلیف کامل) و اولیویا وایلد در نقش مدونا ساخته شده است. آن تریلر بیشتر یک تقلید صریح از بیوگرافی های موسیقی دراماتیک طلوع و سقوط بود، در حالی که تبلیغ جدید فیلم کامل جدید، برداشتی شیک و زیرکانه را نشان می دهد. (اپل تا حد زیادی در تلویزیون کار کرده و قسمت‌هایی از آن را کارگردانی کرده است بروکلین ناین-نین، سیلیکون ولی، و پایان خوش، بنابراین او به وضوح می داند که چگونه طنز سریع را روی صفحه نمایش دهد. عجیب و غریب اولین کارگردانی اوست.)منبع

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

متا، اولین تریلر رسمی تمام سنگ محک تقریباً هر داستان زندگی راک اند رولی را که قبلاً آمده است به نمایش می گذارد: چگونه این نوازنده معروف ترین آهنگ خود را ساخت! چقدر پدر و مادرش به او اعتقاد نداشتند! داروها! جنس! «عجیب تر» این است که بیشتر این اتفاقات هرگز برای یانکویچ رخ نداده است.

عجیب و غریب دارای یک گروه بازیگران فوق العاده، از جمله: کوئینتا برانسون در نقش اپرا وینفری. جولیان نیکلسون در نقش مادر یانکوویچ؛ راین ویلسون در نقش دی جی رادیویی جدید، دکتر دمنتو (که مانند فیلم، واقعاً اولین پخش خود را به یانکوویچ داد). و ایوان ریچل وود در نقش مدونا که برخلاف فیلم واقعاً نکرد آل را اغوا کنید و او را به سمت تاریکی بکشید. (خود آل برای مدت کوتاهی در تریلر به عنوان مدیر اجرایی نمایش ظاهر می شود.)

از فردی مرکوری گرفته تا جیمز براون تا خود مدونا، بسیاری از هنرمندانی که «عجیب» آل یانکویچ آنها را تقلید کرده است، یا تحت درمان بیوگرافی قرار گرفته‌اند یا یکی از آنها در دست ساخت است. بنابراین مناسب است که خود دیوانه موزیکال بالاخره داستان منشأ خود را وارد می کند عجیب و غریب، فیلمی درباره ظهور آل به جریان اصلی در همه جا – فیلمی که به نظر می رسد تقلیدی از خود فیلم های بیوگرافی است. یانکوویچ فیلمنامه را با کارگردانی اریک آپل نوشته است و دنیل رادکلیف کلاه گیس محکمی بر سر می گذارد تا در نقش بازیکن عجیب و غریب آکاردئون بازی کند.

محتوا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: