دانا وایت به تمام سوالات شما پاسخ می دهد

در عین حال، دعوای او با بوکسور قدیمی اسکار دی لا هویا ممکن است دوباره شروع شود. وایت می‌گوید: «احساس می‌کنم عذرخواهی د لا هویا صادقانه بود، اما هیچ راهی وجود ندارد که من و او دوباره دوست باشیم. “آن مرد آسیب زیادی به ما زد تا دوباره با هم دوست شویم.”منبع

مدیر سابق جنگنده که تبدیل به فایت شده بود، به ویژه برای به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد موضوع پرداخت جنگنده هیجان زده بود. “باور کنید، این بچه ها [UFC fighters] حقوقی را که قرار است دریافت کنند، دریافت کنند. وایت توضیح می دهد که آنها هر چه می کشند می خورند. «اگر آن را دوست ندارید، یک راه حل ساده برای این مشکل وجود دارد. برو سازمان MMA خودت را راه اندازی کن.» وایت همچنین افکار خود را در مورد دزدان دریایی جریان های پرداخت به ازای مشاهده به اشتراک گذاشت. “وقتی من در مورد این موضوع صحبت می کردم، همه به من می خندیدند. ما افراد زیادی را گرفتیم. وایت می‌گوید مردم وقتی دستگیر شدند نمی‌خندیدند. “دزدی دزدی است.”

دانا وایت، رئیس مسابقات قهرمانی نهایی فایتینگ، در آخرین اپیزود «در واقع من» GQ Sport با طرفداران (و متنفران) خود صادق بود. وایت گفت از رتبه بندی پنج قهرمان برتر UFC (جان جونز، اندرسون سیلوا، روندا روسی، کانر مک گرگور، و ژرژ سنت پیر، برای هر کسی که امتیاز را حفظ کند) تا اینکه آیا ما یک مسابقه مجدد مک گرگور و می ودر خواهیم داشت (امیدوارم نه)، وایت این را گفت. بهترین خود: “به این بچه ها در GQ گفتم هیچ سوالی وجود ندارد که من به آن پاسخ ندهم.”

وایت توضیح می‌دهد که حاضر است در زمان مبارزه خوب هزینه‌های زیادی بپردازد – مانند مبارزه‌ای که سال‌ها پیش می‌خواست بین فدور املیاننکو و براک لزنر انجام دهد. ما به فدور املیاننکو مبلغی غیر خدایی پیشنهاد دادیم و آنها نمی خواستند مبارزه کنند. من نمی دانم به شما چه بگویم.» وایت می گوید.