داغ‌ترین کفش‌های کتانی رترو موجود در بازار دقیقاً مربوط به دهه 2000 هستند

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اوایل دهه 2000 ممکن است شبیه گذشته های دور نباشد، اما اگر شما یک برند پوشاک هستید که به شدت به دنبال الهامات جدید هستید، این دوران چیزی بیش از یک بازی منصفانه است. ماهیت خودارجاعی مد به این معناست که کمتر از بیست سال پس از پایان دهه، این اکت ها در حال حاضر یک معدن طلا هستند. شلوارهای جین بزرگ و گشاد بار دیگر در قفسه‌های مراکز خرید انباشته می‌شوند، سایه‌های براق پوشیده شده در تابستان امسال در همه جا دیده می‌شوند و کفش‌های کتانی رترو با روکش توری مترادف با سبک Y2K هرگز داغ‌تر نبوده‌اند. درست است: دقیقاً همان کفش‌هایی که برای دویدن با آخرین میکس‌تپ لیل وین بستید، بازگشته‌اند و بهتر از همیشه هستند – و به‌طوری‌که از راه دور قدیمی به نظر نمی‌رسند.

هنوز قانع نشدی؟ همه چیز خوب است: ما 16 مورد از شیک ترین، مشبک ترین و قدیمی ترین کفش های کتانی موجود در بازار در حال حاضر را گردآوری کردیم، از نمادهای منتشر شده مجدد که هنوز هم امروز قاتل به نظر می رسند تا زیبایی های تازه منتشر شده با الهام از بزرگترین موفقیت های دهه.

کفش‌های مجاور بابا مدتی است که آتش گرفته‌اند، به لطف کفش‌های مبتنی بر عملکرد مانند New Balance و Asics (و نشانه‌های مهم از برچسب‌های Capital-D Designer مانند Balenciaga)، اما جدیدترین کفش‌های ورزشی رترو بدهکار Y2K هستند. نسبت به همتایان دهه 80 یا 90 خود اسپورت‌تر هستند. از نظر زیبایی شناختی، چیزهای بیشتری در جریان است – مش بیشتر، لهجه بیشتر، تنهای بیشتر، بیشتر همه چيز. درست مانند پیشینیان با شکوه پدرانه‌شان، اما، این دونده‌ها باید در هر جایی به جز پیست پوشیده شوند – در عوض، آن‌ها را با یک جفت چینی زیبا و یک ژاکت کش باف پشمی عجیب و غریب یا شلوار جین بیبر و یک هودی شلخته به پا کنید. (نکته حرفه ای: شلوارهای گشادتر به متعادل کردن نسبت های سنگین کفش شما کمک می کند.)