داستان پشت عینک های سفارشی اوکلی تام کروز برای وحشیانه ترین شیرین کاری «ماموریت: غیرممکن» تاکنون

گاریفاس می‌گوید: «صبر کنید تا ببینید با تام در MI8 چه چیزی آماده کرده‌ایم.منبع

“[We knew] اتان قرار بود ترکیبی شگفت انگیز از موتور سواری و چتربازی را اجرا کند.» گاریفاس می گوید. من معتقدم این سوال بسیار ساده بود: ما باید مطمئن می‌شدیم که این عینک هم روی موتور سیکلت و هم پرش و سقوط آزاد در حین چتربازی اجرا می‌شود – و البته او باید در انجام آن خوب به نظر می‌رسید.»

البته در نهایت همه چیز درست شد و ما یک سری سکانس‌های اکشن با بند سفید برای اثبات آن داریم. در حالی که پیش نمایش خاصی به گاریفاس داده نشد، او گفت که باید با کروز ملاقات کند، که یک اتفاق برجسته بود. او می‌گوید: «شدت و جذابیت بسیار زیاد، اما این چیزی است که به آن عادت کرده بودیم. این مثل صحبت کردن با یک ورزشکار است. او دقیقا می دانست که چه می خواهد، چه چیزی نمی خواهد و چرا. او واقعاً برای نوآوری و خلاقیت به ما تکیه کرد و در عین حال عملکرد عالی را حفظ کرد که می تواند در پرتنش ترین لحظات فیلمبرداری به آن تکیه کند.”

در مورد آنچه Oakley در راه است، Garifas اشاره می کند که یک نسخه آماده برای مصرف کننده ممکن است به فروشگاه ها برسد – و اینکه یک جفت سفارشی دیگر برای سال آینده در راه است. Dead Reckoning قسمت 2.

این فرآیند در طول همه‌گیری آغاز شد، بنابراین این فرآیند شامل تماس‌های زوم مورد نیاز و اسکن کامل سر کروز برای اطمینان از تناسب کامل بود. گیبز می‌گوید یکی از جنبه‌های کلیدی، قابلیت‌های چاپ سه‌بعدی Oakley بود که به آن‌ها اجازه می‌داد تا به سرعت ماکت‌هایی بسازند که سپس برای آزمایش به کروز و گیبز فرستاده می‌شد – به گوشه‌های مختلف جهان که در آن فیلم‌برداری می‌کردند ارسال می‌شد. گاریفاس گفت: «ما تکرارهای زیادی را انجام دادیم زیرا واقعاً باید مطمئن می شدیم که هیچ رابطهکه پیش بینی نشده ای وجود نداشته باشد. ما چندین نسخه را در هفته با تغییرات جزئی برای هر کدام ارسال کردیم. همه چیز با شماره سریال فهرست شده بود تا بتوانیم ورودی هایی را که از بری دریافت می کردیم ارجاع دهیم. ما باید اطمینان حاصل می‌کردیم که هرگز اپتیک، تناسب، مه‌آلود شدن و نگه‌داشتن را در همه زمان‌ها به خطر نیندازیم. تنها قالبی که استفاده کردیم، بینش کاربر بود – همه از کروز. پس از همه اینها، یکی فرض می‌کند که نمی‌خواهید کسی باشید که مسئول از بین بردن برداشت کامل تام (یا بدتر از آن، پایان دادن به زندگی او) است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: