خوب، در واقع جرد لتو در لباس گربه در مت گالا بود

اما امشب، در مراسم Met Gala 2023 – با تم کد لباسش به افتخار طراح فقید کارل لاگرفلد – لتو گوچی، یا ون هرپن، یا هیچ طراح لوکس قابل تشخیص دیگری را نپوشیده است. باند وگرولودکس. در عوض، او با لباس بسیار پیچیده گربه که شبیه بیرمن معروف لاگرفلد، شوپت بود، روی فرش آمد.

جیمی مک کارتی/گتی ایماژ

با تمام احترامی که برای لیل ناس ایکس قائلم، جرد لتو پادشاه ویروسی مت گالا است. این بازیگر چه با الساندرو میکله دوقلو شود یا یک نمونه مصنوعی از سر خود را حمل کند، این بازیگر تمام تلاش خود را می کند تا در فرش قرمز Met به تیتر اخبار تبدیل شود. که به توضیح اینکه چرا سال گذشته، هر خبرگزاری بزرگ (حتی این نیویورک تایمز!) اینفلوئنسر سوئدی مد، فردریک رابرتسون، که ظاهری عجیب و غریب به تن داشت، اوایل شب با لتو اشتباه گرفت.

اگر منصف باشیم، لتو تنها شوپت روی فرش نبود. گربه دوجا با پوشیدن پروتزهای صورت گربه مانند و کلاه گوش گربه‌ای مهره‌دار با لباس اسکار د لا رنتا، مسیر انیمورف‌ها را طی کرد. تقریباً مثل این است که گربه دوجا و جرد لتو با هم به فروشگاه Spirit Halloween رفتند و هر کدام یکی از دو گزینه مختلف لباس را انتخاب کردند: Choupette واقعی یا Sexy Choupette. رویکردهای مختلف، نتایج وحشی مشابه.منبع

یا به قول نیک جوناس ووگ روی فرش قرمز: جرد لتو به عنوان یک خزدار ظاهر شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: