خم جهنمی برای چرم در Bottega Veneta

ایده این بود که جنبه‌های غرورآفرین‌تر تاریخ ایتالیا، برخلاف وضعیت سیاسی مدرن و آشفته این ایالت، برجسته شود. بلزی گفت که بسیاری از پالتوها، که تعدادی از آن‌ها آسترهای چرمی روی کراوات‌های چرمی داشتند، الهام‌گرفته از دوران اقامت او در کشور بودند. لایه بندی چیزی است که من در مورد ایتالیا دوست دارم. سبک آن، جذابیت آن از مد. وقتی در ایتالیا هستم همیشه به نحوه انجام لایه‌ها توسط زنان و مردان نگاه می‌کنم. این بسیار پیچیده است، حتی زمانی که کار نمی کند. این خیلی شخصی است.

به لطف تصمیم عمدی برای اضافه کردن به جای ویرایش مجموعه، تعداد زیادی ایده و تکنیک غیر مرتبط با چرم در 81 ظاهر عظیم مجموعه نیز وجود داشت. اما بلزی نمایش را با بازگرداندن یک مورد علاقه قدیمی به پایان رساند: آن شلوار جین ترومپ لوئیل. بلزی قبل از رفتن به مهمانی بعدی خود، گفت که این کار را برای بستن فصل سه مجموعه اول خود انجام داده است – که در یادداشت های نمایش همراه با عنوان “سه گانه ایتالیا” توصیف شده است – که به این معنی است که فصل آینده مجموعه جدیدی از شخصیت ها را در Bottegaverse Blazy به ارمغان خواهد آورد. در آن زمان بود که متوجه شدم پیراهن پشمی پخته شده Blazy در واقع از چرم ساخته شده است.منبع

Blazy بارها و بارها در نمایش پاییز و زمستان 2023 Bottega Veneta که در یک شنبه شب مرطوب در میلان برگزار شد، به این سؤال پاسخ داد. یک پیراهن شب خطی؟ چرم. یک پیراهن فلانل خاکستری؟ همچنین چرم. یک جفت جوراب؟ درست است: چرم، از رشته های ریز مواد بافته شده است. یک کت یقه شال جوهری با روکش ملایم و یک مانتو با جلوه کروک ساختار یافته؟ خوب، تشخیص آنها راحت تر بود، اما کمتر چشمگیر نبود.

هیچ ماده ای بهتر از چرم، لحظه فعلی مد مردانه را نشان نمی دهد. ناگهان، به نظر می رسد که همه یک کت چرمی مریض دارند، یا یک جفت شلوار چرمی بد-و نه از آن دسته ای که در یک کلوپ تکنو در برلین تعلق دارد. در عوض، لباس‌های چرمی که در حال تسخیر هستند، رمانتیک‌تر هستند، با پتینه‌های عمیق و شکل‌های دراماتیک – شاید نتیجه اشتیاق ما برای لباس پوشیدن پرانرژی و شخصیت در دوره جدید با هم بودن پس از همه‌گیری محدودیت‌ها. (یعنی برای همه کسانی که در غوغای ثروت نیستند.) کدام لباس از یک ژاکت چرمی بزرگ انرژی شخصیت اصلی دارد؟

بر اساس گزارش سالانه کرینگ، رویکرد بد بو و متفکر Blazy به تجمل در حال کار است. خانه میلانی در سال 2022 رکورد فروش داشت و درآمد آن نسبت به سال قبل 16 درصد افزایش یافت.

احتمالاً تصادفی نیست که این روند با ظهور Matthieu Blazy در Bottega Veneta هماهنگ است. Blazy از زمانی که در اواخر سال 2021 مسئولیت دنیل لی را بر عهده گرفت، لباس‌های چرمی را به یک هنر تبدیل کرد و از مواد برای ایجاد برخی از رساترین و ساده‌ترین لباس‌های جالب در مد استفاده کرد، مانند کت‌های چرمی با رنگ مرلو که تقریباً مانند گاباردین حرکت می‌کنند. یا آن شلوار جین چرمی ترومپ لوئیل که سلبریتی ها برای خدایان می پسندند ASAP Rocky و عمر آپولو به نظر نمی رسد از آن سیر شود. شلوار جین، که شبیه شلوار جین بابا که به خوبی پوشیده شده است، اما واقعاً چرم چاپ شده است، وقتی اولین مجموعه Blazy را افتتاح کرد، به نظر من نابغه بود، رویکرد یک مرد متفکر به لباس‌های غیررسمی. آنها همچنین به نوعی شوخ طبع هستند، چیزی که مد نیاز بیشتری به آن دارد. بازی کردن نسخه Blazy لذت بخش است کیک است؟ وقتی به لباسش نگاه می کند: چرم است؟

در میان هجوم تحسین کنندگان پشت صحنه پس از نمایش، بلزی غرور زده در مورد اهمیت تکنیک در دیدگاه خود برای بوتگا صحبت کرد. ما در مورد صنایع دستی زیاد صحبت می کنیم، و [this season] ما می خواستیم آن را کمی کمتر گرد و غبار کنیم، به پاک کردن آن ادامه دهیم، بلکه آن را بهبود بخشیم. بنابراین ایده این بود که نوآورانه پیش برویم.» یکی از این نوآوری‌ها تراشیدن چرم به منظور سبک‌تر کردن لباس‌ها و احتمالاً دستیابی به پارچه‌ای روان‌تر و شبیه پارچه بود.

چرم به هیچ وجه قلمرو جدیدی برای Bottega Veneta نیست. کارت ویزیت این برند که از کیف های محبوب میلیاردرها معروف است، قیطان چرمی “inrecciato” آن است. اما Blazy حتی آن هنرپیشه دنیای قدیم را به قلمرو دیوانه‌وار جدید هل داد. دو مدل کیسه‌های سیگار مانندی با عرض سه فوت در دست داشتند که به نظر می‌رسید می‌توانستند از استودیوی آینده‌نگر ایتالیایی امبرتو بوچونی بیرون بیایند، مجسمه برنزی او «اشکال بی‌نظیر تداوم در فضا» در کنار دو نفر اول در باند فرودگاه قرار داشت. -دوندگان رومی قرن قرضی از موزه ای در ناپل.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: