خشکسالی ریحانا بالاخره این جمعه با یک آهنگ جدید به پایان می رسد

با اعلامیه که ریحانا در سوپر باول 2023 اجرا خواهد کرد، حال و هوای اطراف NFL از زمان باخت تام برادی به ایگلز به این خوبی نبوده است. این خبر خیلی ها را شگفت زده کرد، به خصوص بعد از آن شایعه ای مبنی بر اجرای تیلور سویفت به طور گسترده در رسانه های اجتماعی پخش شد.

بازدیدهای اخیر از استودیو در 16 سپتامبر، ریح مشاهده شد در یک استودیوی لس آنجلس با شریک خود ASAP Rocky. البته، این کاملاً ممکن است او تمرکز بازدید از استودیو – راکی ​​بود این آخر هفته موج زد اعلام کرد که اجرای اخیرش در Rolling Loud NY آخرین اجرای او قبل از آلبوم جدیدش خواهد بود – اما هرگز نمی دانید. (شاید ما یک همه چیز عشق است از A$AP Rih در زمان مقرر.) حساب طرفداران تیم ریحانا در توییتر نیز ارسال شده در 22 سپتامبر، که ریحانا در استودیوی شهر جنگلی نیویورک ضبط کرده بود، جایی که او مقدار خوبی از آن را قطع کرد. ANTI.)

از زمان بیرون گذاشتن ضد، او تا حد زیادی بر روی امپراطوری مد و زیبایی خود متمرکز شده است، فقط گاهی اوقات برای یک مهمان عجیب و غریب به دوستی قدیمی مانند PartyNextDoor یا Pharrell ظاهر می شود. به نظر می رسید که داشتن اولین فرزند او در بهار گذشته تضمین کننده این بود که R9 گریزان به این زودی ها ساخته نخواهد شد. اما ریحانا به سختی یک کار میراثی محسوب می شود، بنابراین، موافقت با نمایش نیمه وقت باید به این معنی باشد که او همچنین به نوعی جدول زمانی انتشار برای موسیقی جدید متعهد است، درست است؟ ما می توانیم رویاپردازی کنیم. در اینجا چند مورد اخیر وجود دارد که وقتی با اخبار Super Bowl ترکیب می شود، به نظر می رسد که بازگشت بزرگ ریحانا در نهایت قریب الوقوع است.

به روز رسانی 10/26: خب، شرط بندی که نمایش Super Bowl ریحانا به این معنی است که موسیقی جدید قریب الوقوع است، ایمن تر از آن چیزی بود که در آن زمان به نظر می رسید. و ما آهنگ های جدید ریح را حتی زودتر از آنچه در آن زمان به نظر می رسید دریافت می کنیم. الان هست تایید رسمی این خواننده که شایعه شده دو آهنگ در موسیقی متن فیلم Black Panther: Wakanda Forever دارد، حداقل یکی از آن آهنگ ها را این جمعه منتشر می کند. از یک سو، این می‌تواند تنها یک سناریوی تک‌نفره برای مجموعه‌ای از فیلم‌هایی باشد که به‌عنوان موسیقی متن‌هایش تمام تلاش خود را می‌کنند. به طوری که ریح حرکت را ادامه می دهد. بیا حرص بخوریم! یک نمایش جدید فنتی در 9 نوامبر ارائه می شود که فقط می گوید…

ریحانا به مجموعه ای قوی از نوازندگان نیمه اول ادامه می دهد، از جمله سوپر ترکیبی هیپ هاپ در سال 2022 با دکتر در، اسنوپ داگ، کندریک لامار و مری جی بلیج، The Weeknd یک سال قبل از آن، و مجموعه عالی 2020 توسط شکیرا و جنیفر. لوپز این یک بازگشت پیروزمندانه برای هنرمندی خواهد بود که در چند سال گذشته فقط به اندازه کافی بازی کرده است. آخرین اجرای تلویزیونی او “افکار وحشی” در جوایز گرمی 2018 بود.

او قبلاً کار می کرد. این نیم دهه گذشته تماماً آرایش و مادر شدن نبوده است: ریحانا قطعاً در حال ضبط است و حداقل چیزهایی را امتحان می کند. او اطلاعات کوچکی را به زبان می آورد، از جمله گفتن ووگ در سال 2018 او می خواست یک رکورد رگی بسازد، در حالی که در سال 2019 یک ویدیوی خنده دار و ظالمانه از یک سگ کوچک که در حال رفتن به آهنگ “Jump Around” از House of Pain با زیرنویس، “من دارم به R9 توسط خودم و امتناع از انتشار آن.” او همچنین در طول سال‌ها، به‌طور دوره‌ای جزئیات دقیق‌تری مانند، مثلاً برای رفتن به استودیو با فارل هیجان زده هستم در روز ولنتاین 2020.

منبع

داستان اصلی در زیر.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: