خرس ها، جاستین فیلدز، کوارتربک، به کالج رفت و برنمی گردد

بعد از رفتن به گیاه، متوجه شدم که به من کمک کرد تا با التهاب مبارزه کنم و زمان بهبودی خود را کوتاه کنم. از اینکه چقدر سریع شروع به بهبودی کردم شگفت زده شدم و مربیانم نیز شوکه شده بودند. این یک جورهایی شبیه یک ابرقدرت است.

خارج از چمن فیلدز یک رژیم غذایی گیاهی دارد که از زمانی که در سال آخر زندگی در ایالت اوهایو در قرنطینه با خانواده اش سم زدایی انجام داده است، آن را حفظ کرده است. با دیدن اینکه بدنش چقدر سریع و مثبت واکنش نشان داد، تصمیم گرفت آن را تغییری دائمی کند. او توانست به همان برنامه تغذیه با خرس ها پایبند باشد و مدافع مزایای زندگی مبتنی بر سبک زندگی گیاهی شده است.

تقریباً توانستم همان کاری را که در دانشگاه انجام دادم انجام دهم. با بازی کوارتربک، واقعاً نیازی نیست که باشید که قوی چون کسی را نمی زنی انجام همان کاری که در دانشگاه انجام دادم واقعاً برایم مفید بود.

فیلدها گرفتار شدند GQ در مورد مناطقی که در طول فصل خارج از فصل تمرکز داشت، اینکه چگونه انتقال به یک رژیم غذایی گیاهی بهترین تصمیمی بود که او برای بدنش گرفت، و توصیه او به هر کسی که کنجکاو بود تغییر را برای خود ایجاد کند.

GQ: زمانی که تصمیم گرفتید گیاهی شوید چقدر طول کشید تا بدن شما تفاوتی را احساس کند؟

اوایل امسال قراردادی با شما امضا کردید انرژی C4. چگونه از محصول استفاده کرده اید و چقدر در آموزش شما تأثیر داشته است؟

من از آن دسته آدم‌هایی هستم که وقتی به چیزی توجه می‌کنم آن را دنبال می‌کنم. بعد از چند هفته و به خصوص با دیدن تفاوت های بدنم و بهبودی، خیلی طبیعی شد. راستش را بخواهید، گزینه‌های گیاهی جدیدی که آن‌ها در بازار دارند، زمانی که شما هر از چند گاهی هوس یک همبرگر خوب می‌کنید، این کار را انجام می‌دهند.

آیا توانستید به همان روشی که در دانشگاه انجام می‌دادید به غذا خوردن پایبند باشید، یا متوجه شدید که اینجا و آنجا به پروتئین بیشتری نیاز دارید؟

از قبل از اینکه شما این انتقال را انجام دهید، می توانید تفاوت در بازیابی را که قبل از تغییر تا بعد از انجام آن مشاهده کردید، توضیح دهید؟

با توجه به این که یک انتقال آسان نیست، آیا غذاهایی وجود دارد که هنوز دلتنگ آن باشید؟

من استفاده از پودرهای C4 را در دبیرستان شروع کردم و کاری که برای تمرینم انجام داد را دوست داشتم – واقعاً متوجه افزایش انرژی و عملکرد شدم. این سس مخفی من است. از آنجا که فصل NFL طولانی تر از یک فصل دانشگاهی است—شما در حال انجام 17 بازی فصل عادی هستید و باید در بالای بدن خود بمانید، مطمئن شوید که درمان زیادی دریافت می کنید و همه چیزهای مناسب را در بدن خود قرار می دهید زیرا می توانید در طول فصل خسته شوید C4 به من کمک کرده است که وقتی خسته شده ام، انرژی لازم را داشته باشم. این واقعیت که شکر اضافه ای وجود ندارد به من کمک می کند تا سرحال باشم و ادامه دهم.منبع جاستین فیلدز: مصرف گیاهی یکی از بهترین کارهایی بود که می توانستم برای بدنم انجام دهم. این فقط باعث می شود بدن من در کل احساس خوبی داشته باشد. من فورا متوجه تفاوت شدم – می توانم بگویم چند هفته، و این کار ادامه مسیر مبتنی بر گیاه را آسان تر کرد.

یکی از نقاط درخشان در روند بازسازی آتی Chicago Bears، رشد و توسعه کوارتربک سال دوم جاستین فیلدز خواهد بود. کمپین تازه کار او در حاشیه شروع شد – یادگیری به عنوان پشتیبان در حالی که تیم تصمیم گرفت انتخاب شماره 11 2021 را به آرامی توسعه دهد. اما وقتی او در هفته دوم وارد عمل شد، همه چیز به سرعت تغییر کرد. همانطور که در مورد اکثر تماس گیرندگان سیگنال سال اول وجود دارد، از طریق اشتباهات، فیلم بازی برای کالبد شکافی، و مسائل تیمی که خارج از کنترل او بود، آموخته های زیادی وجود داشت. اما فیلدز با ادامه فصل بهبود یافت و استعداد و رهبری کافی را به نمایش گذاشت که در آینده به عنوان شروع کننده انتخاب شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: