حتی سبک کوچلا در حال حاضر چیست؟

وقتی از سه نفر از هنرمندان بسیار شیک خارج از هتلی در ایندین ولز مجاور جاسوسی می‌کنم که در حال حرکت به سمت محوطه جشنواره هستند، می‌پرسم: سبک کوچلا برای شما چه معنایی دارد؟

در طول جشنواره سه روزه، من حتی یک تاج گل هم نمی گذارم. مصنوعات فرهنگی مشکوک غالبی که من می بینم هنوز در اطراف شناور است، چترهای کاغذ روغنی با قاب بامبو هستند که از چین منشا گرفته اند اما در سراسر آسیا محبوب هستند و تحت قانون عجیب جشنواره “چترهای آفتابی اما بدون چتر واقعی” مجاز هستند.


مائو 30 ساله و توکومی 31 ساله یکصدا می گویند: «آزادی». مائو یک شلوار با طرح روانگردان و نایک شاکس پوشیده است. توکومی یک پیراهن مشکی شفاف، یک کلاه سطلی نقره‌ای متالیک و چکمه‌های کروک سبز شیک به تن دارد. مطمئناً در راحت لباس پوشیدن زیبایی وجود دارد، در این که مایل نباشیم بین شما و موسیقی زیاد باشد. همچنین گذراندن زمان برای برنامه ریزی یک لباس و اجرای عالی آن در اینجا در این میدان کویر نفیس زیبایی دارد.

آرتورو هلمز/گتی ایماژ

آلانا که یک کت جین با روکش پچ، شلوار گشاد و چکمه‌های کابویی سفید پوشیده است، می‌افزاید: «به جایی رسید که لباس‌ها کمتر کاربردی نبودند و بیشتر برای «گرم» بودند.

“خب، من احساس می کنم که بسیار چاشنی هستم، بنابراین عملی فکر می کنم. من فکر می کنم ژاکت های سبک وزن، شلوار، لایه ها. آلانا، 36 ساله، که با دوستان بریتنی و کوئنتین در این مراسم شرکت کرده است، می گوید: قطعاً افراد شیطون به تن داشته باشید، هر نوع چکمه های پنجه بسته. با هم، آنها فکر می کنند که این چیزی بین دهمین یا چهاردهمین کوچلای آنهاست، اگر در نظر بگیرید که آخر هفته های دوگانه می روند. (طبق گفته آلانا: “ما مدام می گوییم، “اوه، این آخرین سال ماست.” و بعد همیشه چیزی پیش می آید، و ما فقط می گوییم، “خیلی خب، دوباره می رویم. این آخرین سال ماست، اما…») گروه می گویند که متوجه شدند یک تغییر فضای در حدود سال 2015 یا بیشتر، زمانی که مد و فضای کلی جشنواره احساس شرکتی‌تری پیدا کرد.

«فرهنگ اینفلوئنسرها وارد و [Coachella] به یک چیز متفاوت تبدیل شد شما شروع به دیدن افرادی کردید که با عکاسان شخصی ظاهر می‌شوند و عکس‌های «واقعی» می‌گیرند. شربت سرفه بسیار افتضاح. “من فقط یک پسر را دیدم [who] به نظر می رسید که او مانند رنده پنیر لباس پوشیده بود و من متوجه شدم، اما نمی دانم کاملا آن را دریافت کنید. احساس می کنم: هوا گرم است. چگونه ادرار می کنید؟ چه خبر است؟»

شرکت‌کنندگان جوان‌تر به من می‌گویند که چگونه لباس‌های خود را برای هفته‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند، از TikTok و Pinterest الهام گرفته‌اند و چیزهای جدیدی را از سایت‌های مد سریع مانند Shein و Princess Polly سفارش داده‌اند. اما یکشنبه غروب، با گروهی از کهنه سربازان کواچلا در کنار برج رنگین کمانی Spectra، یک مکان دیدنی نیمه معروف کواچلا برخورد کردم. من تعجب می کنم که “سبک کواچلا” برای آنها چه معنایی دارد.

تسولا، 26 ساله، یک دامن کوچک سفید و چکمه های پاشنه بلند تا زانو سبز نئون می گوید: «این قطعا جشنواره مد باند است. “قبل از اینکه بیشتر شبیه باشد، باید با توجه به آب و هوا لباس بپوشید: “ما در بیابان هستیم، هوا گرم است، باید ماسک و شورت بپوشید.” اما اکنون واقعاً برای خدمت به ظاهر آمده است عزیزم. من واقعا معتقدم که گرمی می دهد اما کواچلا. فرش قرمز حتما.»منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: