جین برش کاوبوی رانگلر: جین خام با گشاد ملایم فقط 30 دلار


در حالی که باریک، راست و، ام، صافسر راست شلوار جین همیشه ستاره‌های یک ترکیب جین معقول خواهد بود، به‌عنوان یک بازیکن نیمکت‌نشین محکم‌تر می‌توان به‌عنوان یک نیمکت‌نشین جامد حساب کرد. (ما به شما هشدار دادیم.) اما شلوار جین بوت‌کاتی که در اینجا در مورد آن صحبت می‌کنیم، مفاصل بسیار باریکی نیستند که شما از دوران جوانی پر از اضطراب خود به یاد دارید. در عوض، آن‌ها مستقیماً از نسخه‌های اصلی الهام می‌گیرند – می‌دانید، آنهایی که به‌طور خاص برای پوشیدن یک جفت کفش‌های کابویی محکم اختراع شده‌اند.

در سال 2022، بیش از یک راه وجود دارد که می‌توانید قسمت‌های عقب خود را به جین‌های جین با کیفیتی تبدیل کنید. نسخه‌های طراح مورد نیاز وجود دارد، که از رویه‌های ممتاز ساخته شده‌اند و با احتیاط دست‌آرام شده‌اند، اما انتظار می‌رود که اینها برای شما هزینه داشته باشند. بنابراین اگر به‌دنبال یک جایگزین بودجه (اما به همان اندازه آماده) هستید، قدرتمندان مقرون به صرفه‌تر این ژانر پشت شما هستند. شلوار جین Wrangler Cowboy Cut، یکی از بستگان چیلر پسر عموی مورد تأیید این برند، تقریباً به همان اندازه معتبر است و قیمت آنها کمتر از 30 دلار است.

رانگلر از دهه 40 دست‌های مزرعه‌دار واقعی را تجهیز کرده است، و از آن زمان، شلوار جین آن نه تنها استاندارد را تعیین می‌کند، بلکه به لطف چند جزئیات کلیدی، خود را از بخش بزرگی از رقبا متمایز می‌کند: جین سفت و 100% نخی ( اینجا کشش وجود ندارد!) جیب های پشتی با موقعیت استراتژیک (برای دسترسی در وسط اسب سواری)؛ و یک شعله ی با مزه و ملایم. با این حال، اخیراً است که شلوار جین رانگلر در برخی مکان‌های غیرمحتمل به چشم می‌خورد، و در گوشه‌هایی از اینترنت که افراد وسواسی به پوشاک مردانه به آن مراجعه می‌کنند با مهارتی برای یافتن معاملات خوب، دیده می‌شود.

شلوار جین برش کابوی رانگلر

آلبرت موزکویزیک مهره جین خودخوانده با مخاطبان تقریباً 250000 نفر در TikTok، سال‌هاست که توسط Cowboy Cut قسم خورده است. او جذابیت آنها را به این واقعیت نشان می دهد که آنها از نظر تناسب نسبتاً یکسان باقی مانده اند – یک بوت کات ملایم با افزایش بسیار متملقانه – از اولین باری که شروع کردند. موزکویز خاطرنشان می‌کند: «برش واقعاً از دهه 40 تغییر نکرده است،» همچنین اشاره می‌کند که در بازار پیش‌آشفتگی و کشش محور امروز، «آنها یکی از تنها گزینه‌های ارزان قیمت جین خام هستند».

با 30 دلار، کیفیتی را که از همتایان ممتازتر انتظار دارید، دریافت نمی کنید و اندازه ممکن است ناسازگار باشد. (موزکویز می‌گوید شلوار جین Wrangler Cowboy Cut معمولاً کوچک است، بنابراین اندازه‌های خود را بر اساس آن دوبار بررسی کنید یا تعدادی را بردارید و آن‌هایی را که کاملاً کار نمی‌کنند برگردانید.) اما اگر می‌خواهید یک شلوار جین خام به دست آورید. در یک شبح بسیار مناسب اکنون، گزینه بهتری را در هیچ کجای بازار پیدا نخواهید کرد. این که آیا شما با مراقبت از گاوهای محو خود را به دست آورید یا صرفاً به دنبال ویروسی بودن عکس مناسب باشید، البته کاملاً به شما بستگی دارد.منبع