جیمی باتلر یک لانه کامل داگ در او دارد

با احترام به دیگر بازیکنان برتر پلی آف مانند جالن برانسون، دوین بوکر، و لبرون – که همگی دارای سگ سانان هستند – این یک مورد ساده نیست که کسی این جهش را در او داشته باشد. با باتلر، این یک دسته کامل از کفتارهای هار است که هر کدام با قسمتی متفاوت از لاشه حریف جشن می گیرند.

قرار دادن پلی آف جیمی در زمینه مناسب، خطر هذل را به همراه دارد. آیا این اشتباه است که فکر کنیم آنچه در حال حاضر می بینیم با مایکل جردن برابری می کند؟ به طور معمول چنین چیزی کفرآمیز است، اما به نظر می رسد تنها مقایسه ای است که باتلر عدالت واقعی او را نشان می دهد. 63 امتیاز جردن در سال 1986 هنوز هم رکورد انفرادی پلی آف برای امتیاز در یک بازی است، اما 56 امتیاز باتلر از دوشنبه شب او را به همان سطح نزدیک می کند. بعلاوه، جردن از دو وقت اضافه در بازی خود بهره برد و متاسفم مایک، انفجار 63 امتیازی با شکست همراه بود.

جیمی باتلر روح باکس را ربود. بازی 5 از سری پلی آف دور اول میامی هیت او، تیم را به میلواکی، جایی که باکس قرار بود این سری را برنده شود، و این بازی: آنها با 16 امتیاز بیشتر وارد کوارتر چهارم شدند. اما باتلر فرصتی را دید که به تنهایی روحیه کل تیم را بشکند و تسلیم نشد. در آن کوارتر چهارم نقطه عطف، در حالی که میلواکی تنها 16 امتیاز به دست آورد، باتلر به تنهایی 14 امتیاز کسب کرد، از جمله به یاد ماندنی ترین شوت پلی آف تا کنون، یک ضربه ناپدید کننده در حاشیه برای ارسال همه چیز به وقت اضافه. برای استفاده از اصطلاح زمان ما، او دیگر فقط جیمی نیست، او هیمی باتلر است.

این مقایسه سیب با پرتقال است: باتلر مطمئناً بهترین بازیکن لیگ نیست، مانند جردن، و هیت بیشتر از اینکه تهدید قهرمانی واقعی باشد، “از حضور در اینجا خوشحال است”. اما این بسیار MJ است که یک بازی را به تنهایی در اختیار بگیرید. اریک اسپولسترا سرمربی میامی گزارش شده است می خواستم بازی نهایی را به صورت قانونی برای شخصی غیر از باتلر ترسیم کنم که نتیجه آن واکنشی بسیار شبیه جوردن از سوی نکرومانسر پلی آف هیت بود. او به چشمان من مرده نگاه کرد و فقط گفت: نه. بگذار من آن مرد باشم.» اسپولسترا پس از بازی گفت.منبع

این مرد یک قاتل تایید شده پلی آف است، از نوعی که هواداران را وادار می کند فکر کنند که در طول فصل عادی در حال پیشرفت است، اما وقتی بازی های پلی آف شروع می شود، آن را هفت یا هشت درجه افزایش می دهد. باتلر بازی تعیین کننده چهارشنبه 5 را با 42 امتیاز به پایان رساند. او در شش بازی قبلی خود در پلی آف – که به فینال کنفرانس شرق در سال گذشته مقابل سلتیکس بازمی‌گردد – 56، 30، 25، 35، 35 و 47 را به ثمر رسانده است. کمترین درصد تیراندازی او از هر یک از این بازی‌ها 51.5 درصد بوده است. در روز چهارشنبه، یک هو هوم از قهرمانان 2021 که برگزیده‌های شرط‌بندی برای بازگرداندن آن به خانه در سال جاری بودند، هوهوم شد.

بازی تساوی محو.

جف هاینز/گتی ایماژ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: