جیمز گری فیلم زندگی خود را ساخت. در اینجا چه اتفاقی افتاد.

در حین ساخت زمان آرماگدون، گری گفت، او چهار کلمه روی دوربین نوشت: گرما، طنز، از دست دادن، عشق. گری به من گفت: «اما بزرگترین کلمه از دست دادن بود. «بازگشت ناپذیری زودگذر بودن زندگی ما. این یک دغدغه نسبتاً اخیر و پنج سال اخیر بوده است. همه‌گیری را مقصر می‌دانم، اما قبل از آن آن را داشتم.»

گری به سردبیرش گفت: «به او نگاه کن.» و به من روی کاناپه اشاره کرد. او همش در حال فکر و تعجب است.

او به من تبریک گفت. تسلیت گفتم.

همسرم در انتظار بچه دار شدن بود، اولین بچه ما. او نمی داند بدبختی گری، پدر سه نوجوان، به موریس گفت. “من آن را مانند یک بدبختی زیبا می دانم، می دانید؟ مثل اینکه این بهترین چیز است، اما من به شما قول خوشبختی نمی دهم. بهتر از خوشبختی است، اما خوشبختی نیست. مثل… بدبختی فوق العاده است.»

پنج روز بعد پسرم به دنیا آمد. با گذشت زمان، گری به من پیام داد و پرسید که چطور پیش می‌رود. من عکس پسرم را فرستادم: تازه به دنیا.

او گفت: بله، غمگین است. “اما این زندگی است، غم انگیز و زیبا.”

موریس صحنه دیگری را ترسیم کرد و گری سر کار برگشت. در طول فیلم، نسخه‌های مختلف جلد کلش از «Armagideon Time» پخش می‌شد و گری و موریس زمان‌بندی دقیق و ترکیبی از نشانه‌های موسیقی را کامل می‌کردند. گری درباره این آهنگ گفت: «من باید حقوق این لعنتی را بگیرم. (در نهایت او این کار را کرد.) بیرون تاریک شده بود و من باید به خانه می رسیدم. ما برنامه ریزی کردیم که با تمام شدن فیلم، چند بار دیگر صحبت کنیم و بعد از اکرانش دوباره.

گری در حالی که مرا بیرون می برد، گفت: «دوره کمی سخت است. «پدر من مبتلا به کووید است و به نوعی در آخرین پاهای خود است. ما هم واقعاً درگیر آن بودیم. آن و فیلم و هر چیز دیگر. پس دوره‌ای دیوانه‌وار بوده است، اما اگر بخواهی می‌توانی برگردی.»

“او خوش می گذرد؟” موریس پرسید.

گری گفت: “نمی دانم که او اوقات خوبی را سپری می کند یا نه.” “من کاملاً آن را اینگونه بیان نمی کنم. او گفت که در آستانه بچه دار شدن است.»

این ایده ای است، بدبختی فوق العاده، که گری خود را به آن کشانده است، که سعی می کرد با آن کاوش کند. زمان آرماگدون، او گفت. «می‌خواستم کاری انجام دهم که نشاط مستقیم و انسانیت در آن و گرما در آن باشد، حتی اگر داستان غم‌انگیز باشد. غم و اندوه با افسرده شدن یکی نیست. و جنبه ای از زندگی عاطفی ما برای من بسیار ناراحت کننده است که بسیار زیباست. این چیزی است که ما هستیم. زندگی از بسیاری جهات غم انگیز است. این بخشی از دلیل وجود زیبایی است. زیبایی با غم و اندوه مرتبط است. زیبایی در بی نهایت وجود ندارد. زیبایی با مرگ مرتبط است. زیبایی به غایت متصل است.»

پس از رفتن به فضا با آگهی Astra، گری به زمین بازگشت – به ویژه به ملکه های دوران کودکی خود – با زمان آرماگدون.منبع

گری پاسخ داد: «پدرم هفته گذشته درگذشت. «حجرت ارواح».


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: