جیمز گان در حال حاضر برنامه های خود را برای دنیای سینمایی دی سی به اشتراک گذاشته است


تنها دو روز پس از انتشار آخرین پروژه مارول او، Disney+’s ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشانجیمز گان مشتاقانه برنامه‌هایش را برای شغل جدیدش زیر سوال می‌برد: نظارت بر رقیب مارول، دنیای سینمایی دی‌سی. یکشنبه شب، احتمالاً بعد از تعطیلات آخر هفته طولانی و مشتاق بازگشت به کار، نویسنده/کارگردان در توییتر پرید و شروع به پاسخ دادن به برخی از سوالات طرفداران در مورد برنامه هایش برای ترسیم یک مسیر منسجم برای شخصیت هایی مانند سوپرمن، بتمن، زن شگفت انگیز و غیره کرد. و پاسخ های او بینش های بالقوه جالبی را در مورد آینده DC ارائه کرد.

DCU فاقد جاه طلبی نبوده است، اما آن را دارد دارد فاقد وضوح و تمرکز بود. گان نوشت که نگرانی اولیه او این است که همه چیز را به هم متصل کنید «در سراسر فیلم و تلویزیون (و انیمیشن)». این لزوماً به این معنی نیست که بینندگان یک سری قطعات پازل به هم پیوسته a la MCUl را دریافت خواهند کرد. اما حداقل، زمانی که قهرمانان خارج از فیلم های خود ظاهر می شوند، داستان های آنها منسجم تر خواهد بود. پاسخ اولیه گان سوالات و پاسخ‌های دیگری را در تاپیک ایجاد کرد، که بسیاری از آنها ارزش کاوش و گمانه‌زنی بی‌خودی را دارند، حتی اگر هیچ برنامه مشخصی وجود نداشته باشد…هنوز. به این ترتیب، ما در حال خواندن برگ های چای توییتر هستیم تا حدس بزنیم که گان ممکن است چه چیزی در ذهن داشته باشد.

خط لوله فیلم به تلویزیون

رویکرد درهم تنیده گان به فیلم و تلویزیون در حال حاضر به خوبی در حال انجام است. اونایی که عالی گان رو دیدن صلح طلب سریال HBO Max می‌داند که اسپین‌آف هشت قسمتی از جوخه انتحار به اوج خود رسید در اقدامی کوتاه از لیگ عدالت-البته با تعداد کمی از اعضا که به دلیل مسائل مربوط به زمان بندی یا اختلافات مداوم قراردادی در سایه قرار گرفته اند. با این حال، هر دو فلش Erza Miller و Aquaman ساخته Jason Momoa به نظر می‌رسیدند که یک فصل در مورد تمایلات جنسی شایعه شده پادشاه آتلانتیس را جبران کنند. قطعات ساده و در عین حال مؤثر جهان سازی مانند این، معادل IP یک lay-up هستند و گنجاندن آن در مراحل بعدی کاملاً منطقی است. صلح طلب فصل ها یا نمایش های دیگر

در مورد آن سریال های دیگر، خوب، هنوز خیلی چیزها در حال پخش است. اما قناری سیاه فیلمی به رهبری جورنی اسمولت (که از تبر بودجه برادران وارنر جان سالم به در برد که افتاد دختر خفاشی) ممکن است به عنوان یک نمایش به جای یک فیلم معنی بیشتری داشته باشد و مطمئناً برای همنوعش امکان پذیر است پرندگان شکاری ظاهر شدن.

طلای تقویت کننده

اونایی که نگاه نکردن اسمال ویل یا لیگ عدالت نامحدود ممکن است سرشان را در مورد آینده شخصیتی که نامش شبیه یک مکمل غذایی بد به نظر می‌رسد می‌خراشند، اما رگ غنی‌ای وجود دارد که می‌توان با Booster Gold استخراج کرد.

بوستر گلد که با نام دیگر مایکل جان کارتر شناخته می شود، یک ورزشکار از بین رفته قرن 25 است که یک ماشین زمان و یک حلقه پرواز را می دزدد تا به زمان حال بازگردد و تبدیل به یک ابرقهرمان تحت حمایت شرکت شود و از دانش خود در مورد آینده برای اطلاع رسانی به مردم استفاده کند. گذشته (سالنامه ورزشی از بازگشت به آینده، اما با ابرقهرمانان.) کیسه غمگین دوست داشتنی و در عین حال تند و تیز تداخل زیادی با شخصیت پردازی گان از Star-Lord در نگهبانان در صورتی که تصمیم بگیرد با نوعی اقتباس به جلو برود، به خوبی در چرخ‌خانه‌اش کار می‌کند. مطمئناً DC چنین فکر می کرد ثور و مردان ایکس: درجه یک نویسنده زک استنتز فیلمی نوشته است فیلمنامه Booster Gold – اما از زمانی که او فیلمنامه را در سال 2019 دریافت کرد، هیچ چیز پیشرفت نکرده است.

منبع