جیمز گان تایید کرد که فیلم سوپرمن: میراث را کارگردانی خواهد کرد.

علیرغم تلاش های راک برای مانور دادن دوستش کاویل به DC fold از طریق آدم سیاه، گان از ابتدا شروع می کند و ترجیح می دهد بر روی نسخه جوان تر Supes تمرکز کند. (اگرچه، خوشبختانه، این داستان منشا دیگری نخواهد بود.) در توصیف سوپرمن به عنوان «تجسم حقیقت، عدالت و روش آمریکایی. او در دنیایی که این مهربانی را قدیمی می‌داند مهربان است.

حتي فراتر از وظايفش با دي سي، آينده گان كاملاً پر است. Guardians of the Galaxy Vol. 3، احتمالاً آخرین پروژه گان با مارول، در تاریخ 5 مه منتشر می شود، و او همچنین در حال کار بر روی آن است. Coyote در مقابل Acme به عنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده. دی سی پروژه های متعددی دارد که قرار است در سال 2023 به اجرا درآیند که قبل از ورود گان به پایان رسید، از جمله شازم! Fury of the Gods، The Flash، Blue Beetle، و آکوامن و پادشاهی گمشده

منبع

گان در یک تاپیک توییتری فاش کرد که او این فرصت را برای رهبری پروژه سوپرمن در گذشته از دست داد، زیرا “راهی در آن احساس منحصر به فرد و سرگرم کننده و احساسی که به سوپرمن آن قدر که لیاقتش را داشت” نداشت، اما از آن زمان به بعد آمده است. با یک ایده هیجان انگیز در مورد میراث دوگانه کریپتونی و آمریکای میانه شخصیت و نحوه اطلاع رسانی آنها به شخصیت.

سوپرمن: میراث محور اصلی جهان چند سکوی Gun و Safran خواهد بود که آنها از آن به عنوان “فصل اول: خدایان و هیولاها” یاد می کنند. اگرچه شخصیت سوپرمن یکی از همه جا حاضر در تاریخ کتاب های مصور است، تلاش هایی برای ایجاد طنین انداز قهرمان روی پرده وجود داشته است. آخرین فیلم سوپرمن انفرادی مرد پولادین زک اسنایدر بود که ده سال پیش در ژوئن امسال با هنری کاویل در لباس قرمز و آبی اکران شد. کاویل این نقش را در دو خروجی گروه بعد از آن ایفا کرد. بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت و لیگ عدالت که با تمسخر منتقدان کافی مواجه شد و باکس آفیس رو به کاهش گذاشت تا دید اسنایدر را از مسیر خود خارج کند و خلاء را برای گان و سافران ایجاد کند.

رسمی است: جیمز گان در حال کارگردانی فیلم جدید سوپرمن است. گان برای اولین بار این ایده را در ژانویه مطرح کرد، زمانی که سرانجام از برنامه های موردانتظار دنیای جدید فیلم DC رونمایی کرد که او و همکارش پیتر سافران، رئیس مشترک دی سی از اواخر سال 2022 هدایت آن را برعهده داشتند. یکی از جذاب ترین عناوین موجود در صفحه نمایش. بود سوپرمن: میراث، ریبوتی برای مرد فولادی که گان نوشته است و او و سافران آن را به عنوان شروع رسمی دوره جدید خود در نظر گرفته اند. امروز از طریق توییتر خود گان تایید شده او نیز کارگردانی خواهد کرد.

در همان سری توییت‌ها، گان اهمیت شخصی تاریخ اکران فیلم در ۱۱ جولای را نیز به اشتراک گذاشت. برادرم مت به من گفت وقتی تاریخ اکران را دید شروع به گریه کرد. گان نوشت: “رفیق، تولد بابا است.” من تقریباً سه سال پیش پدرم را از دست دادم. او بهترین دوست من بود. او در کودکی من را درک نمی کرد، اما از عشق من به کمیک و عشق من به فیلم حمایت می کرد و من اکنون بدون او این فیلم را نمی ساختم.