جونا هیل نمی‌خواست کریستوفر مینتز-پلاس در فیلم «Superbad» نقش مک‌لوین را بازی کند.

این ناامن به نظر می رسد، اما تقریباً به اندازه اتفاقی که وقتی مینتز-پلاس برای فیلمبرداری اولین صحنه جنسی خود ظاهر شد … با مادرش همراه بود، از زمانی که او در 17 سالگی هنوز خردسال بود، ناخوشایند نیست. او باید پایین می آمد، که خیلی ناراحت کننده بود. با این حال او عاشق آن بود. او زمان زندگی خود را سپری می کرد و پسرش را تماشا می کرد که این کار را می کند. (کارگردان گرگ موتولا گفت نمایشگاه Vanity Fair که او صحنه را عمدتاً با نماهای نزدیک تصویربرداری کرده است تا تولید «مقدار زیادی از زمان غیرقانونی بالقوه را با هر دوی آن‌ها سپری نکند که رابطه جنسی ساختگی ناراحت‌کننده‌ای دارند».)

Mintz-Plasse داستان آماده شدن برای صحنه اسلحه را به اشتراک گذاشت که در آن افسران پلیس ست روگن و بیل هادر به او اجازه دادند به ماشین پلیس آنها شلیک کند. او را به میدان تمرین فرستادند، جایی که آنها مدام اسلحه های بزرگتر و بزرگتر را به نوجوان ضعیف می دادند. هادر می‌گوید: «همه چیز این شد که به کریس مینتز-پلاس بزرگ‌ترین تفنگ ممکن داده شود. مینتز-پلاسه گفت: «مثلاً یک تفنگ ساچمه ای به من دادند. و من حدود 105 پوند وزن دارم. من به اندازه تفنگ ساچمه ای هستم.» مینتز پلاس گفت. “و من این چیز را نگه می دارم و به آن شلیک می کنم و تمام بدنم را به عقب پرتاب می کند. من اسلحه را می چرخانم، و همه می گویند، “لعنتی آن را دور بزن، برادر!”

یونا گفت: «من آن مرد را دوست ندارم. من نمی خواهم او این کار را انجام دهد. و من گفتم، دقیقاً به همین دلیل است که او را استخدام می کنیم. این نمی تواند کامل تر باشد. این واقعیت که شما را آزار می دهد دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم.» آپاتو افزود.

پانزده سال، مرجع کانیه وستو حداقل یک مورد از فریاد زدن یک غریبه “من یک خرخر گرفتم!” بعدها، این بازیگر 33 ساله در نقش های غیرمک لووین، از جمله نقش هایی که در آن نقش آفرینی کرد زن جوان آینده دار، همسایه ها، و چطور اژدهای خود را آموزش دهید حق امتیاز.منبع

در فیلمی مملو از استعدادهای جوان تثبیت شده مانند هیل و مایکل سرا، و همچنین اولین فیلم بلند برنده اسکار، اما استون، بازی مینتز-پلاسه همچنان فراگیرترین بخش فیلم است. خیلی بد. شناسنامه جعلی او در هاوایی روی قطعات بی‌شماری از کالاها نقش بسته است – این قطعه شامل حکایتی است که در آن بیل هدر، همبازی‌اش، دختر کلاس ششم خود را از مدرسه برداشت و دوستش را با پیراهن مک‌لووین دید – و صحنه‌هایی از این شخصیت. تلاش برای خرید مشروب و شلیک یک تپانچه جزء اصلی کمدی هستند

نقش کریستوفر مینتز پلاس در نقش فوگل (ملقب به مک لووین) در سال 2007 خیلی بد یکی از به یاد ماندنی ترین اجراهای کمدی در تمام سینمای هزاره است. این شخصیت با جست‌وجوی همه‌گیر و پوچ‌گرایانه‌اش برای الکل و رابطه، برای بینندگان بسیار آزاردهنده است. اما در طول فیلمبرداری، جونا هیل، بازیگر ناشناس، بازیگر ناشناس را کاملاً آزاردهنده یافت، همانطور که او در فیلم فاش کرد. آ نمایشگاه Vanity Fair تاریخ شفاهی جشن پانزدهمین سالگرد ساخت فیلم..

روز بعد از انتشار، من هیچکس نبودم. 18 ساله. من هیچ وقت در زندگی ام کاری نکرده بودم. و سپس روز بعد به یک رستوران عادت می روم و بعد یکی از آن طرف راه می رود “MCLOVIN!” او گفت: در مقابل 40 نفر. “سپس من اینطور گفتم “اوه، چیزی در جو اینجا در حال تغییر است.”

خیلی بد یک موفقیت انتقادی و تجاری آنی بود، و اولین بار در شماره شماره. 1 و در اولین آخر هفته بیش از 33 میلیون دلار به دست آورد. برای بازیگری که نقش برجسته‌اش را بازی کرد، این به معنای سطح شناختی بود که زندگی را تغییر می‌داد، چیزی که مینتز-پلاس گفت سال‌ها دوام آورد.

کریس واقعاً، واقعاً شگفت‌انگیز بود. و من فکر می کنم که او در آن زمان واقعا برای من آزاردهنده بود. مینتز-پلاس در زمان خواندن این نقش، دانش‌آموز دبیرستانی بود و آنقدر مطمئن بود که این نقش را نخواهد گرفت که ست روگن و بقیه بازیگران فیلمنامه او را به عنوان یادگاری امضا کردند. جود آپاتو، تهیه کننده، اجرای او را «تندآور» توصیف کرد و گفت که مینتز-پلاس در طول صحنه های بداهه با هم به هیل توهین کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: