جونا هیل لباس تابستانی ایده آل افلاطونی است

اما جونا هیل نه.

یکی دیگر از پیراهن های تابستانی عالی از جونا.

پس زمینه

لس آنجلس، جایی که در تمام سال آفتابی و معتدل تا گرم است، از نظر فنی به عنوان آب و هوای مدیترانه ای طبقه بندی می شود. با این حال، در محدوده شهر، یک ریزاقلیم جایگزین با افراد مشهور وجود دارد که مانند تندرا سرد است، و معمولاً در عمارت‌ها، ساختمان‌های اداری، ون‌های دونده سرعت، کلوپ‌های شبانه، و رستوران‌های مجلل وجود دارد که AC همیشه در حال انفجار است. به همین دلیل است که شما افراد مشهور را می بینید که در فصل تابستان همه چیز را پوشیده اند: هودی، کت خز، کت و شلوار مخملی، شلوار چرمی. تندرا آنها همیشه در نزدیکی است.

هیل، که در لس آنجلس به دنیا آمده و بزرگ شده است، تمایل دارد طوری لباس بپوشد که همه ما دوست داریم در تابستان بپوشیم. در یک شب اخیر در مالیبو، او برای صرف شام در استیک‌خانه لاکی با پیراهن کمپ کتانی قرمز شسته، شورت کتان کمی قرمزتر، و یک جفت قاطر چرمی مشکی که مورد علاقه‌اش بود، حاضر شد. نام تجاری The Row – دقیقاً همان لباسی است که می خواهید بعد از آن دوش بعد از ساحل و قبل از شام بپوشید. (برای ثبت، حمام بعد از ساحل، قبل از شام یک تجربه تابستانی بی‌نظیر است.) پارچه‌های سبک، کفش‌های تنفسی و شورت – هیچ فرمول پیچیده یا جدیدی در اینجا وجود ندارد. هوا گرم است، پس چرا لباس راحتی نپوشید؟

به علاوه، بر خلاف سبک تابستانی اکثر سلبریتی ها، هیلز بسیار دست یافتنی است. یک پیراهن خوب بردارید، یک جفت شورت ایده آل خود را پیدا کنید، چند قاطر را امتحان کنید و ساحل خود را پیدا کنید.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: