جولیا فاکس موکس های Merrell Hydro Mocs خود را دوست دارد

ظهور جولیا فاکس از شخصیت مرکز شهر به A-lister چشم دودی سریع بود. ابتدا نقش یک دوست دختر بمب افکن خیالی در نقش هووی آدام سندلر بود سنگهای تراش نخورده، و سپس IRL داغ علاقه زیادی به کانیه وست تازه مجردی دارد. فاکس در طول مسیر از میان طوفان مد عبور کرده است: شلوارهای لاتکس کم‌قد، دیزل عصر هنر گلن مارتنز، چرم سوررئالیستی شیاپارلی. اساساً، او به سمت نوع ظاهری با وات بالا و شیک که در اینترنت کمانه می‌زند، می‌کشد. بنابراین، شگفت‌آوری لذت‌بخش است که بدانیم کفش‌های غیرفعال فوکس در تابستان امسال، مدل مرل هیدرو موک مورد تایید لباس‌های مردانه و مورد تایید فرقه است.

جذابیت Merrell Hydro Moc گسترده است و به نظر می رسد باشگاه پوشندگان وفادار آن روز به روز بیشتر می شود. راحت، سبک و دمنده است و همه جعبه‌ها را برای یک کفش تابستانی با پوشیدن آسان بررسی می‌کند. ناهمواری لاستیکی برای رسیدگی به خیابان‌های شهر کافی است و طراحی عجیب و غریب آن به آرامی اما مطمئناً افراد شیک پوش را به خود جلب کرده است. دیدن کسی که دنیای مد را در دستان او دارد، یک کفش آبی 55 دلاری را انتخاب می کند، لذت بخش است. جولیا فاکس به جای انتخاب نسخه طراح یک چوب لاستیکی، مستقیماً به سراغ منبع فروتن رفت – شاید روش چشمک زدن او برای گفتن این که ممکن است اکنون فوق العاده مشهور باشد، اما برای همیشه در جریان خواهد بود.

منبع

ماه گذشته، او عکس گرفته شد در یک روز تابستانی با یک تاپ سفید، شلوار جین مشکی، و Hydro Mocs فوق الذکر. البته فاکس رنگ مشکی را خرید. (به هر حال او یک نیویورکی واقعی است.) هفته بعد، او پستی گذاشت نمای نزدیک از ضربات در استوری اینستاگرامش (همانطور که اسکرین شات گرفته شده توسط جی کیو خود آیلین کارتر)، تا آنجا پیش می رود که برای دنبال کنندگانش لینک خرید می کند. او هم پست گذاشت یک ویدیو در TikTok جایی که او به طور اتفاقی در قسمت جلوی تماس خود سوراخ می کند تا احتمالاً یک پلاک را نصب کند. کفش انتخابی او برای این کار؟ البته Moc های هیدرو. (فاکس تا آنجا پیش رفت که به یکی از نظر دهندگان پاسخ داد تا تأیید کند که واقعاً مرلز می پوشد.)

محتوای TikTok

کلوگ Merrell Hydro Moc را در زیر خریداری کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: