جولیان ادلمن و دنی آمندولا در فیلم «80 برای برادی» با بازی سالی فیلد و همکاری با تام برادی برای آخرین بار بازی می‌کنند.

DA: ما در رختکن بودیم و قرار بود خسته شده باشیم. و یادم هست بعد از آن بازی آنقدر خسته بودم که حتی نمی توانستم مستقیم ببینم و سعی می کردم خودم را به آن موقعیت برگردانم. اما متوجه شدم که در تمام مدت فقط لبخند می زدم زیرا با سالی کار می کردم و از بودن در آنجا بسیار خوشحال بودم.

به من گفته اند که مالش ریش ایده ریتا بوده است. اولین غریزه شما زمانی که او آن را مطرح کرد چه بود؟

آیا اعصابی به این موضوع وارد شده بود؟ خوشبختانه، شما در یک رختکن فوتبال، با برخی از نزدیکترین دوستانتان بازی می کنید.

ج: [Laughs.] بود بنابراین سخت.

ج: صحنه من با ریتا بود و دقیقاً همان تجربه بود. ناگهان او به ریش من دست می زند، و من احساس گرما و گیجی می کنم، و بعد تمام شد. خیلی جالب بود که ببینیم چگونه سوئیچ را باز می‌کنند، و به ما اجازه نمی‌دهند بفهمیم چه خبر است، زیرا می‌خواهند آن پاسخ واقعی را داشته باشند.

دنی، تو برای چند تیم مختلف بازی کرده ای، اما بزرگترین موفقیت دوران حرفه ای خود را با پاتریوتز کسب کرده ای. و جولیان، پاتریوت ها تنها تیم NFL هستند که شما تا به حال می شناسید. پس اتحاد مجدد با این گروه خاص و پوشیدن آن پیراهن پتس چگونه بود؟منبع

بعد از Super Bowl LI، اگر به شما می‌گفتم که یک روز قرار است فیلمی درباره آن بسازند، اما در آن ریتا مورنو، جین فوندا، لیلی تاملین و سالی فیلد نقش آفرینی می‌کنند و شما خودتان را بازی می‌کنید، اما فقط در دو صحنه، چقدر دیوانه به نظر می رسیدم؟

DA: این فقط جهان است که خودش را همسو می کند.

ج: نه، نکرده ام. خیلی جالب بود که بخشی از آن باشم و این خانم ها را در عنصر خود ببینیم، و چگونه آن را روشن کردند، و چگونه با مردم بودند. ما تقریباً در کنار هم حضور داشتیم، بنابراین ما به نوعی آنجا بودیم و می‌توانستیم نحوه کار آنها را مشاهده کنیم، و تجربه آن فوق‌العاده بود.

جی: منظورم این است که وقتی ریتا مورنو این را می گوید، شما فقط با آن همراه باشید.

DA: برای من، بهترین بخش این بود که با سالی در مورد چگونگی شروع بازیگری صحبت کردم. و او از انجام کارهای اصلاحی یاد گرفت، بنابراین وقتی به صحنه ای در یک فیلم نزدیک می شود، او و کارگردان می دانند که می تواند کمی از فیلمنامه خارج شود. و این واقعاً کار من را به عنوان یک بازیگر برای اولین بار بسیار آسان‌تر کرد، زیرا ما فقط نشسته بودیم و با هم صحبت می‌کردیم، و نکته بعدی که می‌دانم این است که صحنه تمام شده است. بنابراین شرایط بسیار راحت بود.

DA: ما هرگز نمی توانستیم تصور کنیم. در نیمه، جولیان مدام می گفت: “این یک داستان جهنمی خواهد بود” و بدیهی است که یکی از شگفت انگیزترین بازی ها بود. امیدوارم فیلم خیلی خوبی باشه ولی من هنوز نتونستم ببینمش جولیان، شما؟

پس آیا درخواست خاصی برای جفت شدن با سالی در صحنه خود ارائه کردید یا این سرنوشت بود؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: