جورج مایکل یک پادشاه پاپ بود – سپس به یک پانچ لاین تبدیل شد. زمان یک ارزیابی مجدد بزرگ است

البته مایکل همچنین یک خواننده قدرتمند بود – خواننده ای که می توانست با قهرمانانی مانند خود دست و پا کند استیوی واندر و اسموکی رابینسون، که به آرتا فرانکلین کمک کرد تا او را به دست آورد اولین شماره یک در 20 سال گذشته و ریف ها را با همه از ویتنی هیوستون به بیانسه.

تأثیر آن در حرفه او فوری بود. روزنامه انگلیسی خورشید یک روز میدانی سپری کرد و نسخه «پیش از اینکه بروی من را زیپ کن» را با ۹ صفحه در مورد «نقص مهلک مردی که می‌خواست آقای کامل شود» منتشر کرد.

لمبرت فقط 16 سال داشت که خبر دستگیری مایکل را شنید. او به GQ می‌گوید: «من هنوز از کمد بیرون نیامده‌ام – دهه 90 بود و زمان دیگری بود. اما من می دانستم که همجنس گرا هستم.

ترانه سرا و تهیه کننده Babyface چند روز قبل از دستگیری با مایکل در استودیو حضور داشت و در حال ضبط صدای خود بود. دوئت با مری جی بلیج در آهنگ استیوی واندر “As”. بیبی فیس می گوید: «او صلیب سنگینی برای تحمل در جهانی داشت که به اندازه افرادی که همجنسگرا بودند نمی پذیرفت. GQ. من چیزی جز طرفدار او نبودم، نه تنها به‌عنوان هنرمند، موسیقی‌دان، تهیه‌کننده، نویسنده، بلکه به‌عنوان فردی که زندگی‌اش را به بهترین شکلی که می‌دانست سپری می‌کرد… شما فقط می‌توانید تمام چیزهایی را که او داشت تصور کنید. شانه های او در آن زمان.» پس از این رسوایی، “As” هرگز به عنوان یک تک آهنگ در آمریکا منتشر نشد.

در سال 1998، چند ماه بعد دستگیری که او را مجبور به بیرون آمدن کرد، مایکل در یک توضیح داد مصاحبه با دیوید لترمناو در توصیف افسر پلیس مخفی که او را دستگیر کرد، با پوزخند گفت: «مردی بیش از شش پا، نسبتاً جذاب… نه کلمبو، مرا به توالت تعقیب کرد. به این میگن گیر افتادن… او یک بازی انجام داد به نام «من بازی خودم را به تو نشان می‌دهم، تو مال خودت را به من نشان می‌دهم – و بعد من تو را به اداره پلیس می‌برم».

به نظر می رسد، در حالی که برخی از صاحب نظران هرگز ایده مایکل را به عنوان یک سبک وزن سبک پاپ رها نکردند، نسل بعدی از نوازندگان به دقت توجه داشتند. “او بود [a teenager] توماس می افزاید: وقتی «نجوای بی دقت» را نوشت. “این دیوانه کننده است.”

از زمان درگذشت مایکل، خواننده هایی از ژانرهای مختلف – از سردسته های سبک کانتری کری آندروود به سوپراستار R&B آشر به سازنده هیت‌ساز باهوش Tiktok چارلی پوث– به آن نفوذ اعتراف کرده اند. توماس می‌گوید: «جورج راک اند رول بود، پاپ بود، زمزمه می‌کرد، او همه آن چیزها بود. “من فکر می کنم برخی از آنها هیچ ایده ای ندارند که حتی تحت تاثیر او هستند.”

آدام لمبرت خواننده راک می گوید: «او می توانست با صدایش کارهای بزرگتر، واقعاً روح انگیز و متمایل به انجیل انجام دهد، اما همچنین می توانست این سبک آوازی پاپ بسیار معاصر را با کمی نفس در آن انجام دهد. GQ. «این واقعاً صدای خودش است. فکر می کنم او روی افراد زیادی تأثیر گذاشته است [with that style]از جمله خودم.»

او به یاد می آورد که همسالان خود در مورد این حادثه چگونه صحبت کردند. او می‌گوید: «به‌طور ناگهانی، به‌ویژه در محیط دبیرستان، اتفاقی که برای او افتاد برای مردم به این شوخی تبدیل شد. و این باعث شد که معده ام پایین بیاید، زیرا فقط فکر کردم، “خدایا، آیا برای مردم همین است؟ آیا این یک شوخی است؟»منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: