جوایز SAG 2023 بهترین فرش لباس مردانه سال را داشت (تا کنون) | GQ

و اگرچه بازیگران معمولاً در پوشیدن لباس خوب عمل می‌کنند، بسیاری از مردان پیشرو از نمایش دیشب به عنوان فرصتی استفاده کردند تا واقعاً مهارت خود (یا استایلیست‌هایشان) را به نمایش بگذارند و لباس‌های لبه‌دار، شبح‌های شیک و عجیب و غریب را به نمایش بگذارند. جزئیات درشت یقه یقه اسکی و خال خالی بود. یقه‌های یقه‌ای بزرگ و پاپیون‌های جذاب وجود داشت. زنجیر کانل بود و در مورد جان کرازینسکی (!) یک کت و شلوار نواری با یک ساعت جیبی (!!).

جوایز انجمن بازیگران سینما به نوعی یک رویداد منحصر به فرد در مدار مراسم هالیوود است، زیرا یک نمایش جوایز است که در آن بازیگران – حداقل، آنهایی که اعضای SAG هستند – در دسته بندی ها نامزد شده و به یکدیگر رای می دهند. هم در تلویزیون و هم در فیلم بنابراین حتی در قلمرو وسیع رویدادهای هالیوودی که سلبریتی محور هستند، SAG ها به ویژه ستاره محور هستند. این امر به‌ویژه زمانی صادق است که بازیگران گروه بزرگ با بهترین لباس رسمی خود دوباره روی فرش قرمز گرد هم می‌آیند – و شب گذشته با فیلم، چنین مواردی زیاد بود. همه چیز همه جا به یکباره، HBO ضربه خورد نیلوفر سفید، و ABC ابوت ابتدایی همه غنائم گروه را به خانه می برند. در نهایت، جوایز SAG همه چیز در مورد لباس پوشیدن بازیگران برای بازیگران دیگر است.

در اینجا برخی از بهترین ظاهرهای جوایز SAG 2023 آورده شده است:منبع این بهترین فرش لباس مردانه سال تا کنون بوده است، زیرا افراد هالیوودی بیشتر و بیشتر به دنبال آن هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: