جعبه GQ بهار 2023 اینجاست: Inside With a Staff Unboxing را ببینید

خوشبختانه، خویشتن داری هرگز مناسب ما نبوده است – به خصوص وقتی نوبت به نوازش مشترکان وفادارمان می رسد. بنابراین ما این جعبه را تا لبه با بسیاری از لوازم ضروری دیگر در هوای گرم پر کردیم، که هر کدام به گونه ای طراحی شده اند که اطمینان حاصل شود که شما به خوبی مجهز هستید تا از آنچه در فصل ذخیره می شود، استفاده کنید.

ما مطمئن نیستیم که هوا در گردنه جنگل شما چه حسی دارد، اما در دفاتر GQ بهار در هوا است. زمان بسیار خوبی برای زدن دکمه تنظیم مجدد است، و فرصتی عالی برای در نظر گرفتن تجهیزات جدیدی که با بالا رفتن جیوه در آن زندگی خواهید کرد.

صحبت از تجهیزات جدید شد- جدیدترین جعبه جی کیو با آن بسته بندی شده است، به شکل یک ابزار جیبی زیبا با ابزار کهکشانی-مغز، برخی از هک های مراقبت از پوست مورد علاقه ما، و محصول قهرمان این جعبه، یک ساعت لباس با صورت مربع از علاقمندان بومی طالع بینی در بردا مستقر در تگزاس.

جعبه GQ بهار 2023

نمی خواهید حرف ما را قبول کنید؟ ما متوجه شدیم که ممکن است نیاز به قانع‌کننده‌های بیشتری داشته باشید، بنابراین تیم GQ Recommends را به خدمت گرفتیم تا شما را در آخرین GQ Box با تمام شکوه آن راهنمایی کنیم. ویدیوی زیر را بررسی کنید، و سپس ویدیوی خود را قبل از اینکه از بین برود بگیرید.منبع

چهار بار در سال، ما ترکیبی از چیزهای مورد علاقه خود را در آن بسته بندی می کنیم جعبه جی کیو– سپس آن را مستقیماً به درب منزل خود ارسال کنید. علاوه بر جعبه ای پر از کالاهای تأیید شده و تأیید شده، یک معامله دیوانه کننده دریافت می کنید: هر جعبه بیش از 200 دلار محصولات دارد … اما فقط 50 دلار قیمت دارد. معمولا، حداقل. زیرا برای مدت محدودی می توانید اولین جعبه خود را با 25 دلار (!) با کد امتیاز دهید ذخیره بزرگ.منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: