جعبه عطر GQ نسخه محدود با چهار رایحه تابستانی عالی عرضه می شود


بطری درخشان فانتوم به نظر می رسد که به یک کالای کلکسیونی تبدیل می شود، اما فرمولی که در آن گنجانده شده است، بی ارزش نیست: رایحه فوق العاده اسطوخودوس را با نت های بالای اسطوخودوس با لیمو و وتیور ترکیب می کند، ترکیبی تازه و نیروبخش که برای استفاده روزمره طراحی شده است. که در یک بسته بندی شده می آید جسم ارزش حمام دریک واقعاً فقط یک مزیت است. (قیمت خرده فروشی: 80 دلار)

اسپری یونیرابطه پاناما جک اوشن ویبز (100 میلی لیتر)

پاناما جک یک تازه وارد در عرصه عطر است، اما اسپری Ocean Vibes آن یکی از رقبای خوابیدن رایحه تابستان است. به نظر می رسد، تنها چیزی که برای تکرار آن احساس گویای بازگشت از ساحل لازم است، یک پیچ و تاب از لیمو و ترنج، یک قطره علف دریایی و نیلوفر آبی است، و فقط یک اشاره از پاتچولی (قیمت خرده فروشی: 44 دلار)

اسپری مسافرتی طرح Phluid Project Intention (10 میلی لیتر)

مطمئناً اسپری مسافرتی براق پروژه Phluid به نظر می رسد بالینی، اما بوی چیزی جز. EDP ​​میوه ای نت های ماندارین، یاس و سدر را ترکیب می کند، ترکیبی گرم که با گرمای طبیعی بدن شما تشدید می شود. (قیمت خرده فروشی: 20 دلار)

Elorea The Elements Discovery Set (هر کدام 2 میلی لیتر)

عطر مستقل Elorea در کره ساخته شده است، اما مجموعه امضای آن از چهار عنصر آشنا برای همه از سئول تا سیاتل الهام گرفته شده است: زمین، هوا، آتش و آب. هر رایحه دارای مشخصات مشخصی است که به عنصر خود گره خورده است – زمین چوبی است، هوا گلی است، آتش گرم است و آب تازه است. مدتی است که دوباره تماشا کرده ایم آواتار: آخرین هواساز، اما شرط می‌بندیم که آنگ بو می‌داد خارق العاده. (قیمت خرده فروشی: 30 دلار)منبع