جری هریس، ستاره «Cheer» به دوازده سال زندان محکوم شد

هریس با یک معامله موافقت کرد که شامل اعتراف به دو مورد از هفت مورد، از جمله پرداخت پول به یک نوجوان 17 ساله برای ارسال عکس های غیراخلاقی جنسی، و سفر به فلوریدا برای “مشارکت در رفتار جنسی غیرقانونی” با یک نوجوان 15 ساله بود. در سال 2020، او داوطلبانه به مجریان قانون گفت که عکس‌های نامناسب را با بیش از ده تا پانزده خردسال در اسنپ چت عوض کرده است و در یک مسابقه در سال 2019 با یک نوجوان 15 ساله رابطه جنسی داشته است.

جری هریس، ستاره 22 ساله فصل اول سریال های مستند موفق نتفلیکس تشویق کردن، بوده است محکوم شد پس از محکوم شدن به تجاوز جنسی و زورگیری با پسران نوجوان، به 12 سال زندان محکوم شد. هریس سابقه درخواست تصاویر و ویدئوهای غیراخلاقی جنسی از نوجوانان را داشت که به دسامبر 2018 بازمی‌گردد، و به دلیل اقدامات خود در مسابقات تشویقی و رسانه‌های اجتماعی در ایالت‌های مختلف با اتهامات متعددی روبرو شد.

به عنوان بخشی از درخواست او، مدت حبس هریس با هشت سال دیگر آزادی تحت نظارت دنبال خواهد شد. 12 سال حبس کوتاه تر از 15 سالی است که دادستان به دنبال آن بود، اما به طور قابل توجهی بیشتر از حکم شش ساله ای است که وکیل هریس درخواست کرده بود.منبع فصل دوم از تشویق کردن اولین بار در ژانویه 2022 پخش شد و قسمت اول شامل کلیپ های خبری بود که اتهامات علیه هریس را پوشش می داد. «جری»، قسمت پنجم، شامل مصاحبه‌هایی با هم تیمی‌ها و مربیان درباره هریس، به علاوه مصاحبه‌هایی با دو نفر از قربانیان اولیه بود.

تشویق کردنکه در ژانویه 2020 شروع به کار کرد، از تیم تشویق کالج ناوارو در تگزاس مرکزی پیروی می کند و هریس فورا مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. در ماه فوریه، نمایش الن او را به عنوان مصاحبه‌گر فرش قرمز آن در مراسم اسکار استخدام کرد، جایی که او با همه از اسکارلت جوهانسون گرفته تا برد پیت گپ زد. با این حال، همه اینها در سپتامبر 2020، زمانی که USA Today اخبار مربوط به تحقیقات FBI در مورد تعاملات جنسی او با خردسالان را منتشر کرد.

این اتهامات برای اولین بار در سپتامبر 2020، زمانی که فصل دوم سریال در حال فیلمبرداری بود، علنی شد. هریس ابتدا به اتهام پورنوگرافی کودکان دستگیر شد، و بعداً توسط برادرانی که زیر سن قانونی بودند، هنگامی که هریس شروع به درخواست تصاویر صریح از آنها کرد، شکایت کردند. او از زمان بازداشت اولیه در زندان شیکاگو به سر می برد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: