جرمی لین در عکس مورد علاقه‌اش از حرفه‌اش

شما اهل پالو آلتو، کالیفرنیا هستید. چه معنایی داشت که با وریرز شروع به کار کردی و جو لاکوب با تو قرارداد امضا کرد، زیرا او بازی تو را در مقابل پسرش در زمان بزرگ شدن تماشا کرد؟ من اهل منطقه خلیج هستم و به یاد دارم که به یک بازی در اوراکل رفته بودم و جمعیت حتی زمانی که به جدول گلزنان نزدیک می شدی، تو را تشویق می کردند.

جرمی لین: من می فهمم که این صحبت ها از کجا می آید. فقط مربوط به آن دو هفته نیست. این مستند بیشتر به معنای آن لحظه برای جامعه و معنای فرهنگی آن است. معنای آن در متن تاریخ و قرن ها و قرن ها نژادپرستی، بی عدالتی ها و تجاوزات خرد و شرایطی که ما امروز از نظر اجتماعی در آن قرار داریم چیست. و آنچه اقلیت ها و افراد ضعیف در ایالات متحده تجربه می کنند. و به همین دلیل است که هنوز در مورد آن صحبت می شود.

جی کیو: وقتی تریلر این مستند منتشر شد، در توییتر صحبت‌های زیادی در مورد اینکه چرا یک مستند در مورد دو هفته بسکتبال وجود دارد، شنیده شد؟ پاسخ شما به آن چیست؟

سطل مورد علاقه جرمی لین دوران حرفه‌ای او درست همان‌جایی اتفاق افتاد که انتظارش را داشتید: در مدیسون اسکوئر گاردن، در طول آن بازی افسانه‌ای در سال 2012، پیشتاز نافرجامش نیکس بر کوبی برایانت و لیکرز. لین، با یادآوری تجربه خارج از بدنی که در پی داشت، می‌گوید: «به گوشه سه ضربه زدم که خنجر بود. «وقتی آن شلیک را زدم، صدای باغ خیلی بلند بود. در واقع فکر می‌کردم که معلق هستم چون لرز داشتم. یادم می‌آید که به پاهایم نگاه می‌کردم و فکر می‌کردم، “آیا در حال حاضر شناور هستم؟”

در آن زمان برای من خیلی زیاد بود. من فقط نمی توانستم فشار را تحمل کنم. جو لاکوب این کار را کرد زیرا او من را دید و من با بازی مقابل پسرش بزرگ شدم. به همین دلیل توانستم وارد NBA شوم. اگر اینطور نبود، من فرصتی نداشتم. وقتی به افرادی که واجد شرایط هستند فکر می‌کنم و به داستان خودم می‌گویم که بهترین بازیکن سال کالیفرنیا بودن، قهرمانی ایالتی و دریافت بورسیه‌ای صفر، یکی از بهترین گاردهای امتیاز کشور بودن، آن را در تمام تمرین‌هایم شکست می‌دهم. بدون درافت، یا رفتن به G-League 3 سال پیش و رهبر برتر لیگ در امتیاز، پاس گل، کارآیی و هنوز نگرفتن قرارداد NBA در حالی که هر کس دیگری که رهبر لیگ بود، یک قرارداد را گرفت. وقتی صحبت می‌کنید که نگاه نکردن به آن قسمت چگونه است، بسیاری از این اتفاقات رخ می‌دهد.منبع

مستند کوتاه HBO جدید 38 در باغ 11 اکتبر می رسد تا به همه ما یادآوری کند که Linsanity چقدر قابل توجه بود. لین، همراه با دیگر چهره‌های آمریکایی آسیایی مانند حسن مینهاج، لیزا لینگ، و رونی چینگ و هم تیمی‌های سابقش در نیکس، تایسون چندلر و ایمان شومپر، تجربیات خود را از صعود مانع شکستن خود و معنای آن در زمینه فرهنگ آسیایی آمریکایی منعکس می‌کنند. . خیلی قبل از اینکه اولین ابرقهرمان آسیایی مارول در سیمو لیو در نقش شانگ چی وجود داشته باشد، جرمی لین در نقش… جرمی لین بود که برندگان بازی های کششی را در تورنتو شکست داد.

بر خلاف بسیاری از مردم، من به دنبال جرمی لین در طول یک دهه پیش او نبودم. به عنوان یک طرفدار کوبی، به وضوح به یاد دارم که هر بار که لین یک سطل می‌گذاشت، به تلویزیون چسبیده بودم و در حال جوشیدن بودم. و بعد، در اواخر آن بازی، فکر کردم، صبر کن، آیا باید او را تشویق کنم? من کمی جوان بودم و از هواداران کور شده بودم تا متوجه شوم که تجربه لذت و جادوی دویدن نامحتمل او را از دست داده ام، سرخوشی که این مستند به طور کامل آن را به تصویر می کشد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: