جدیدترین Uniqlo U Drop دارای پینینگ برای بهار است

عمدتاً از رنگ‌های تسکین‌دهنده بژ، خاکستری و قهوه‌ای تشکیل شده است (که با مقدار کمی از اسطوخودوس، خشخاش کالیفرنیا و آبی عمیق خنثی می‌شود)، انتخابی را برای یک فروشنده در بهترین حالت خود ارائه می‌کند: کت‌های رنگارنگ، دکمه‌های بزرگ و روان. ، شلوارهای گشاد آماده و کمیاب برای تبدیل یک نوب کامل مد به یک خدای سبک واقعی. ما از صمیم قلب تایید می‌کنیم که کل شیبنگ از سر تا پا تکان بخورد، اما بخشی از زیبایی Uniqlo U این است که به راحتی وارد کمد لباس شما می‌شود، خواه یک جاکفشی مملو از ضربات نادر داشته باشید یا یک کمد پر از خیاطی شلخته.

جای تعجب نیست که کل مجموعه سنگی است، اما اگر می‌خواهید دو سنت ما برای قطعاتی که ارزش شما را داشته باشند، اوه، سنت، برخی از انتخاب‌های مورد علاقه خود را در زیر انتخاب کرده‌ایم. مجموعه را به طور کامل از سایت یونیکلو، یا به پیمایش ادامه دهید تا ببینید در همین لحظه به چه چیزی نگاه می کنیم.

او هست بااااااک! کریستف لمر – با نام مستعار مینیمالیست، سلطان شبح، یک دوم، همراه با سارا-لین تران، از افراد خلاقی که پشت برچسب همنام او هستند- بازگشته اند تا مجموعه دیگری را به ما برکت دهد. با این حال، این بار دیگر نیازی به پرداخت یک دست و پا برای ورود به یکی از طرح‌های بی‌نقص او نخواهید داشت – مجموعه مورد بحث از طریق Uniqlo U، زیرمجموعه‌ای مقرون به صرفه خرده‌فروش ژاپنی ارائه می‌شود. از زمانی که Lemaire روی صندلی راننده نشست، Uniqlo U یک مسیر سریع برای هر کسی که به دنبال پوشیدن بهتر لباس با بودجه است، ارائه کرده است، و آخرین سفر بهار/تابستان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: