جدیدترین Timex Marlin یک کلاسیک دهه 60 با پیچ و تاب بسیار 2022 است

جدیدترین Timex Marlin بر اساس Viscount ساخته شده است، یک طرح اصلی از دوران تایمکس نمایش جاز همه ستاره، با یک پیکربندی شماره‌گیر منحصربه‌فرد با اعداد ربع ساعتی که در مستطیل‌های سیاه در کنار پس‌زمینه‌ای سبز رنگ آفتاب‌گرفته قرار گرفته‌اند. نه تنها نمایانگر یک قطعه بد بو از تاریخ تایمکس است، بلکه رنگ صفحه آن را مستقیماً در راستای عرضه‌های جدید ساعت‌سازان لوکس قرار می‌دهد. Audemars Piguet، رولکس، و امگا– همه آنها امسال صفحه های سبز رنگ آفتابی را به مجموعه خود اضافه کردند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

جدیدترین مارلین علاوه بر رنگ‌بندی روی نقطه، تمام مشخصات مناسب را دارد، از یک بدنه فولادی ضد زنگ 40 میلی‌متری گرفته تا یک حرکت سیم‌پیچ خودکار ژاپنی با ذخیره انرژی 40 ساعته (شکوفایی که به مقدار زمان اشاره دارد. وقتی ساعت را بردارید، به کار خود ادامه می دهد). جزئیاتی مانند کریستال اکریلیک گنبدی شکل مستقیماً از دهه 60 سرچشمه می گیرد و مکمل های جدید مانند بند چرمی محکم Red Wing، شرکت SB Foot Tanning در مینه سوتا است. مارلین اتوماتیک با قیمت 249 دلار، یکی از بهترین پیشنهادها برای ساعت های خود سیم پیچی است، هر کدام از دوجین تنوع آن – از جمله نسخه مشابه در ناوهای آفتابگیر – را انتخاب کنید. کمی سبز صرفه جویی کنید، در عوض کمی سبز شوید: همه برنده می شوند.

اولین مارلین 34 میلی متری که با دست زخمی شد به جریان ثابتی از نسخه‌های جدید مارلین ملحق شده است که شامل کیس‌های بزرگتر، حرکات خودکار و یکی باورنکردنی است. اسنوپی پیشاهنگ بیگل ریف، در میان بسیاری دیگر. خوشبختانه، آخرین دراپ این برند، مجهز به صفحه خزه‌ای، ثابت می‌کند که Timex به هیچ وجه از ایده‌ها (یا اطلاعات بایگانی) دور نیست. بهتر از این، صفحه سبز رنگ آن در سال 2022 روی پول است.

ساعت 40 میلی متری اتوماتیک تایمکس مارلینمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: