جدیدترین قطره تاد اسنایدر یک فضای بهاری بزرگ است

برخی از انتخاب‌های مورد علاقه ما را از فهرست زیر بررسی کنید، یا به قسمت زیر بروید تاد اسنایدر سایت برای مرور کامل مجموعه.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

بیدار شو، عزیزم: مجموعه بهار تاد اسنایدر به تازگی از بین رفته است، و مملو از پولوهای بافتنی نازک، صندل های چرمی بنددار، و کتانی با رنگ خنثی و خنثی برای تجهیز کل بازیگران فیلم پرفروش نانسی مایر – به علاوه نیمی از خدمه، است. هم. لباس‌های مردانه اسنایدر به‌طور قابل‌اعتمادی آفتابی هستند، اما ریف خوش‌بینانه‌اش بر روی Americana کلاسیک، از فهرستی از سازندگان جهانی بیرون می‌آید: ابریشم‌های نفیس از ایتالیا، جین‌های مقاوم از ژاپن، مدراهای ژولیده از هند. آیا به یک کت و شلوار شیک و آماده برای مراسم عروسی نیاز دارید که در حین پاره کردن زمین رقص شما را خنک نگه دارد؟ او تو را گرفته است. در مورد یک جفت شورت دنج که از جنس مخملی بریده شده است، چه می‌توان گفت که چهارتایی‌هایتان به محض پوشیدن آن‌ها آهی تسکین می‌دهند؟ کمتر بگو فقط می خواهید یک جفت چینی بزرگ عالی را در یک شستشوی جدید دوباره استفاده کنید؟ در واقع، شما ممکن است بد شانس باشید. (شوخی می کنیم: واضح است که اسنایدر شما را نیز تحت پوشش قرار داده است.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: