جان فترمن، سناتور دوستدار کارهارت، برای اولین روز خود در کنگره کت و شلوار و کراوات پوشید.

اکنون، فترمن به‌عنوان سناتور منتخب ایالت خود، یک مناسبت ویژه دیگر را این هفته به فهرست اضافه کرد: عضویت جدید در کنگره ایالات متحده، جایی که آراستگی همچنان حکم می‌کند که مردان در مجلس سنا کت و شلوار بپوشند. صبح سه‌شنبه، او همان کت و شلوار را برای اولین روز خود در واشنگتن بیرون آورد، البته با کراوات آبی کمی متفاوت. همانطور که خود فترمن گفت: “پوشیدن کت و شلوار مرا باهوش تر نمی کند.” یک بار گفت– اما احتمالاً شامل یونیفرم جدید روزانه او پس از سوگند او در ژانویه خواهد شد.

جف سوئنسن/گتی ایماژ

(او در پاسخ‌های توییتری اضافه کرد: «اگر به من اجازه می‌دادند، من کاملاً با شلوارک ریاست مجلس سنا را بر عهده می‌گرفتم.»

در سال 2020، جان فترمن، فرماندار وقت پنسیلوانیا در توییتر تایید شد او دقیقاً یک کت و شلوار دارد: یک معامله ساده و دو دکمه با یقه‌های برگردان و یک کراوات آبی، که ظاهراً از یک فروشگاه بزرگ و بلند در نزدیکی برادوک، شهری که در آن زندگی می‌کند و زمانی شهردار بود، خریده است. فترمن، یک دموکرات پیشرو که به‌خاطر خالکوبی‌شده، بزی‌دار، شش فوت و هشت پا و تقریباً انحصاری پوشیدن هودهای کارهارت مشهور است، به شوخی گفت که او واقعاً این کت و شلوار را فقط برای «موقعیت‌های خاص مانند علف‌های هرز قانونی، 🤩، تصاویر هالووین با تم لورچ می‌آورد. ، + بنابراین آنها به من اجازه ورود به مجلس سنا را دادند. ☹️” با توجه به مقاله 2019 از Pennsylvania Capital-Star، “یک و تنها کت و شلوار” Fetterman معمولا روی یک قفسه کت در دفترش زندگی می کند.

همچنین درست است که اشاره کنیم که جان فترمن به سادگی… هر روز لباس بسیاری از مردم پنسیلوانیا و جاهای دیگر را می پوشد. اما این نیز تا حدی چیزی است که او را جالب می کند – و حتی طبق برخی روایت ها، پیروزدر واشنگتن، جایی که سیاستمداران استالاکتیتی به ندرت کاری را انجام می دهند که بسیاری از آمریکایی ها هر روز انجام می دهند. در جاهای دیگر، در اینجا نیز، در مورد وسواس مدام مد در مورد هنجارکورها و لباس کار، نحوه نگرش قدرت‌ها به طبقه کارگر، و شعار سیاسی همچنان چسبناک «آستین‌های پیراهن‌های خود را بالا زدن» و کنار گذاشتن کراوات، چیزهای زیادی باید در نظر گرفت. (که در یک پست متوسط سال گذشته، فترمن گفت که او[lacks] آستین‌های استعاری سیاسی را بالا بزنم – تنها چیزی که همیشه می‌پوشم پیراهن‌های کاری آستین کوتاه است، زیرا سخت کوشی تنها راه برای بازسازی جوامع ماست.») اما در این میان، در واشنگتن، این مناسب است.

منبع

کمد لباس عمیقاً معمولی فترمن قبلاً موفقیت سیاسی او را پشت سر گذاشته است – او در آنجا نشسته بود پرتره رسمی دولتی او یک پیراهن خاکستری آستین کوتاه دیکی پوشیده است و در کارهارت در مسیر کمپین و خارج از آن حضور دارد. اینها همه در خدمت یک بحث گسترده تر است: همانطور که راشل تاشجیان برای آن نوشت GQ در سال 2020، «فترمن موفق شد برند را همانطور که سازندگان پوپولیستش در نظر داشتند بپوشد و مشتریان جدیدتر زیبایی‌شناختی آن از گردانندگان هنر و اسکیت‌بردها آن را تفسیر کنند». او اغلب شورت بسکتبال می پوشد، حتی در زمستان. (در شب انتخابات هفته گذشته، سه بچه خردسال فترمن همگی او را روی صحنه با لباس‌های کاپشن و شلوارک همراهی کردند.) او همچنین – با گیج و حیرت‌انگیز –ظاهر می شود داشتن یک جفت چکمه زیپ جانبی Margiela، و در جاهای دیگر زندگی او نیز استعداد زیادی وجود دارد: همسرش، Gisele Barreto Fetterman، یک عاشق قدیمی با استایل شخصی لذت بخش است. خانه خانوادگی Fettermans یک نمایندگی سابق ماشین شوروی است که آنها را به یک انباری بد بو و آجر قرمز تبدیل کردند. همه ما حاوی انبوهی هستیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: