«جانشینی» اکنون نمایشی درباره ژاکت است

این بازیگر همچنین گفت: “من چیزی عجیب و غریب و دیوانه کننده در مورد ژاکت می خواستم، چیزی که واقعاً برجسته باشد، زیرا خانواده رویز همیشه بسیار کم اهمیت هستند.” کرکسوی افزود که با جاناتان شوارتز طراح لباس کار کرده است تا لباس مناسب را پیدا کند. این یک نوع باکلاس، کم اهمیت، بسیار، بسیار گران است، اما بدون آرم، هیچ چیز ظاهری نیست، زیرا چسبنده است. من می‌خواستم به این «لعنتت کنم» و با پوشیدن لباسی کاملاً متفاوت قدم بردارم.»

اما در اپیزود هفتم یکشنبه، کل باند در تریپلکس یخی ترایبکای شیو و تام برای یک مهمانی شب انتخابات جمع می‌شوند، جایی که شیو به ماتسون توصیه می‌کند که با سلاطین مختلف رسانه‌ای میراثی و «رهبران افکار سیاسی» حاضر در آن شرکت کند. ماتسون، به عنوان کابوس عظیم منابع انسانی که هست، این دعوت را بدون اعتراض نمی پذیرد: او وارد مهمانی می شود – در خلال یک لحظه سکوت برای لوگان روی که اخیراً رفته است، نه کمتر – با بلندترین و عجیب ترین ژاکتی که می توان تصور کرد.

با وجود تمام میم‌های خونین و غم‌انگیزش، ابرقدرت واقعی لوکاس ماتسون در فصل چهارم و آخر سریال HBO جانشینی روشی است که او سوزن را روی ژاکت ها حرکت داده است. فراموش کنید که چه کسی به عنوان مدیر عامل بعدی Waystar Royco جانشین لوگان روی در صنعت بزرگ خواهد شد. چه کسی از لباس بیرونی غیرقابل توضیح ادگلورد فناوری سوئدی پیشی خواهد گرفت؟

تصور اینکه متسون برای خرید چیزی وارد فروشگاهی شود، بسیار سخت است، چه برسد به این ژاکت مخملی عجیب و غریب و فرسوده از برند لباس‌های خیابانی ژاپنی Needles – به احتمال زیاد او یکی از دوستان خود را به Très Bien در مالمو فرستاده است تا آن را بخرد. احمقانه ترین چیزی که می توانستند پیدا کنند اما همانطور که اسکارسگارد گفت هالیوود ریپورترحضور ماتسون در شیندیگ نیاز داشت «مثل پرتاب یک نارنجک دستی طلایی به اتاقی با کت و شلوار خاکستری باشد. از این رو ژاکت طلایی.» (که گفته شد، اینطور نبود همه کت و شلوار خاکستری: کندال یکی از شماره های معمولی چرمی تام فورد ناپا را پوشیده بود.)

لوکاس ماتسون (الکساندر اسکارسگارد) و ژاکتش جانشینی.با حسن نیت از دیوید ام راسل برای HBO

(این واقعیت که ماتسون این لباس شیطانی را با آن ست کرد یک جفت کایری ایروینگ نایک احساس می کند … اشاره کرد.)

منبع

اگر سه اپیزود آخر نشانه‌ای باشد، یک حیرت است: چند روز پس از مرگ پدر، بچه‌های روی به نروژ می‌روند تا با ماتسون الکساندر اسکارسگارد، خریدار احتمالی کسب‌وکار خانوادگی‌شان، در محل شرکتش ملاقات کنند. رویارویی بین «کرمیت شیطان اسکاندیناوی» ماتسون Fjällräven anorak و شیو روی کت و شلواری از ماکیج. (شیو آن راند را تنها با حیرت برد.) سپس، کندال روی عادت دارد تاپ گان ژاکت‌های پرواز برای او و برادر همکارش رومن ساخته شده است تا در یک سخنرانی بزرگ در یک کنفرانس فناوری در لس آنجلس بپوشند. به نظر می رسد همه در حال لباس پوشیدن هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: