جاش سگرا با «Scream VI» راه خود را به یک فن‌دم دیگر جذب می‌کند

با هر کار جدید، همیشه بخشی از من وجود دارد که هنوز یک بچه است، هنوز هم برای من بسیار مفتخر است که بخشی از آن هستم، و این هنوز هم از خالق آن تشکر می کنم که فرصتی برای من قائل شد. به همین دلیل، من به همه آنها اطلاع دادم: “من برای این کار دست از سرم بر می دارم و شما را ناامید نخواهم کرد.” وقتی این کار تمام می شود، بخشی از شما وجود دارد که می گوید: “امیدوارم دوباره با من تماس بگیرند” و من هنوز هم وقتی آنها این کار را می کنند احساساتی می شوم. چند سال اخیر واقعاً خنده دار بوده است و من واقعاً خوش شانس بوده ام. غرق قطار، من می گفتم “اوه، آنها آن را به یک کمدین یا استندآپ باورنکردنی می دهند” و ناگهان با شما تماس می گیرند و شما سر صحنه فیلمبرداری با جاد آپاتو و امی شومر شوخی می کنید و شما. فقط مثل “چطور به اینجا رسیدیم، برادر؟” هیچوقت از عالی بودنش دست نمیکشه

این باید اتفاق بیفتد! دو نفر دیگراولین فصل منتشر شد، لنس کفش خشک کن را معرفی کرد. کمتر از یک سال بعد، نایک یک کفش خشک کن داشت. برای فصل 2، ما پانل شفاف را داشتیم. کمتر از یک سال بعد، یک نمایش مد، پانل های کاملاً شفاف. [The Other Two creators] کریس کلی و سارا اشنایدر در حال تاثیرگذاری بر روی زشت هستند و هیچ کس به آنها اعتبار نمی دهد! کسی داره تماشا میکنه دو نفر دیگر و آنها می بینند که لنس یک نابغه است. تنها چیزی که نیاز داریم یک کفش با کشوی سکه است. وقتی این اتفاق می افتد، تمام می شود.

بیش از یک دهه است که به طور مداوم در سینما و تلویزیون کار کرده‌اید، اما آیا احساس می‌کنید اخیراً به سطح جدیدی رسیده‌اید؟

او یک رویاپرداز است، مرد. لنس قلب طلایی دارد. او همه اش شور و عشق است. او بروک را خیلی دوست دارد و چیزهایی را که او در مورد خودش دوست ندارد را دوست دارد. من فکر می کنم همه ما کسی را می خواهیم که شما را برای شما ببیند، از طریق BS ببیند و فقط از شما بخواهد که خوشحال باشید و رویاهایتان را دنبال کنید. ویژگی های خاصی در مورد لنس وجود دارد که من سعی می کنم آنها را به زندگی خود بیاورم. مثل آن صحنه ای که او با کری است [Drew Tarver] در باشگاه بدنسازی و کری نگران است که قبلاً چگونه به نظر می رسد آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنید. همه ما به یک لنس نیاز داریم که اینگونه باشد: “هی، بیا اینجا، مرد. بدنت تنگ است و تو مردی خوش قیافه ای. نگران هیچ کدام از این مزخرفات نباش، داداش، متوجه شدم.”

بعلاوه جیغ بزن، این ماه همچنین شامل اولین نمایش کمدی جدید اپل است جایزه درب بزرگ. چه چیزی شما را به سمت آن سریال و شخصیتتان، جورجیو، جذب کرد؟

لنس قطعاً در پایان چند ضربه سفارشی برای او ایجاد می کند.

من می توانم نقش یک رنجر سابق نیویورک را بازی کنم، پس برو رنجرز!. و سپس او یک رستوران ایتالیایی باز کرد و من در باغ زیتون میزهای اتوبوس می‌رفتم. برای من، باغ زیتون یکی از سه رستوران مورد علاقه است – نان های زیادی مصرف شده است. هر سال، من جشن تولدم را با چند دوست در روز 22 و 6 برگزار می‌کردم، و هنوز باورم نمی‌شود که آنها آن را تعطیل کردند. روی کاغذ می‌توان جورجیو را یک‌طرفه خواند و فکر می‌کنم من عاشق فرصت‌هایی شده‌ام که این شخصیت‌ها را بگیرم و سعی کنم کمی روی سرشان ورق بزنم. قلب زیادی برای جورجیو وجود دارد، و من فقط آن مرد را دوست دارم.منبع

به نظر شما چرا لنس مورد علاقه بسیاری از مردم قرار گرفته است؟