جاستین و هیلی بیبر دوباره با لباس های مشابه به آن بازگشتند

تا آنجا که زوج های مشهور، جاستین و هیلی بیبر به نظر می رسد که لباس پوشیده اند تا با هم از خانه خارج شوند در حالی که تحت دو مجموعه انتظارات کاملاً متفاوت برای آنچه ممکن است روز به همراه داشته باشد، عمل می کنند. حضور در اولین نمایش فرش قرمز؟ هیلی با یک لباس و پاشنه‌های طراحی خیره‌کننده به تن می‌کند، در حالی که جاستین با یک سویشرت یقه‌دار و کلاه سطلی استوسی راحت است. برای قدم زدن در شهر می روید؟ هایلی در یک ست دوقلوی مات شیک است. جاستین با یک کت بارانی سایز قرمز رژ لب است. به طور کلی: وقتی هایلی زیگ می کند، جاستین زاگ می کند.

اما به مناسبت یک شام عصرانه در دافنه مشترک ایتالیایی در لندن این هفته، بیبرها به شدت در جهت مخالف چرخیدند و کت‌های بمب‌افکن چرمی مشکی جعبه‌ای تقریباً همسان، عینک آفتابی مشکی و شلوار جین روشن را انتخاب کردند. هر کدام از آنها به جزئیات مربوط می‌شوند. هیلی ژاکت مورد علاقه اش را تکان داد که در واقع ترس از کالای طراحی شده توسط خدا برای جان مایر است. سوب راک آلبوم – اما در هر صورت، ظاهر آنها بسیار شبیه به هم است.

همانطور که پیش می رود، این روزها بیبز و هیلز بیشتر به سمت هماهنگی متمایل شده اند. آن‌ها شاید منسجم‌ترین لباس‌شان در سال‌های اخیر را همین چند ماه پیش می‌پوشیدند، که شامل لباس‌های بیرونی پسرانه و جین‌های شلخته بود – البته با دو درجه متفاوت از «آشفتگی». شاید آنها احساس می کردند که از دوستانشان (و زوج شایعه شده) Bad Bunny و کندال جنر که خارج شدند الهام گرفته اند. در چکمه های پوست مار خویشاوند در بازی هفته گذشته لیکرز کنار زمین کنار هم بنشینیم. چه کسی می داند؟ پانسمان هماهنگ می تواند عفونی باشد.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: