جاستین و هیلی بیبر بالاخره لباس هایشان را ست می کنند


تا آنجا که زوج‌های مشهور شیک، جاستین و هیلی بیبر معادل طنز هستند: «وقتی شما و دوستتان در حال سوار شدن بر امواج مختلف هستید، اما همچنان می‌سازید». این دو که در سال 2018 ازدواج کردند و اغلب با هم عکس می گیرند، اغلب به نظر می رسد که در سیارات مختلف لباس پوشیده اند. آن زمان چند ماه پیش بود که جاستین عینک آفتابی با چشم‌های بیگانه و شلوار جین گشاد می‌پوشید، در حالی که هیلی یک مینی‌لباس سنت لوران مرده و یک کت خز تا زمین را تکان می‌داد. همین اواخر یکشنبه، در نمایشگاه Vanity Fair بعد از مراسم اسکار، هیلی در حالی که بیبر لباس حذفی دیگری به تن داشت کشیده (دیر) پوشیده شده در یک پتو قلاب بافی (البته منصفانه بگویم، این کاری است که او اخیراً انجام داده است.)

اما دوشنبه، یک روز پس از مراسم اسکار، این زوج در قدم زدن در اطراف لس آنجلس مهارت جدیدی برای هماهنگی به دست آوردند. جاستین یک یقه خاکستری آویزان، یک ژاکت کامیونی با آستین‌های بریده از برند خود درو هاوس، یک دستبند نئون صورتی (که احتمالاً همان لباسی بود که در گرمی 2022 پوشیده بود) و شاید گشادترین لباس را به تن داشت. یک شلوار جین که تا به حال دیده‌اید، آن هم از درو هاوس، که کمربند را روی باسنش می‌پوشید. در لحظاتی به نظر می رسید که قد پاهای شلوار جاستین پاهای کفش کتانی او را کاملاً می بلعد. همانطور که پاپاراتزی ها نشان می دهند، این زوج چندین بار مکث کردند تا جاستین تمام وضعیت خود را اصلاح کند.

thecelebrityfinder/Bauer-Griffin/Getty Images

باید اعتراف کرد که Levi’s 501 های شسته شده هیلی به سختی شمع معطر «هلو» را روی لباس جین که پاها و پایین تنه شوهرش را پوشانده بود، نگه می داشت. اما هیلی ظاهر خارج از وظیفه‌اش و کمی پسرانه‌تر از حد معمول در اینجا با لباس معمولی جاستین همگام شده است. او شلوار جین کمی گشادش را با یک پلیور پولو راه راه قرمز، سفید و آبی، عینک آفتابی شیک و یک ژاکت بمب افکن چرمی مشکی ست کرد. در حالی که این زوج با بازوهای بسته راه می رفتند، او یک کیف دستی چرمی کوچک Miu Miu را در دست دیگر خود نگه داشت. بیبرها بالاخره در تعادل بودند.منبع