جاستین بیبر برای یک شب قرار سوشی یک پتوی قلاب بافی غول پیکر پوشید

با یک کت و شلوار غول پیکر و یک کت و شلوار صورتی داغ به سمت اسکار می روید؟ البته. تاب دادن کت خز در تابستان؟ قطعا. برای برانچ در بل ایر چند چکمه برفی شبیه به دوران مزوزوئیک بپوشید؟ هیچ چیز دیگری انجام نمی دهد. و حتی اگر از جاستین انتظار این لباس‌های عجیب و غریب را داشته باشیم، تأثیر حواس‌پرتی آن‌ها تنها زمانی افزایش می‌یابد که او با همسرش، هایلی بیبر، یک کمد فوق‌العاده شیک که، حتی با عرق‌های گشاد و ژاکت دوچرخه‌سواری، همیشه موفق می‌شود. شبیه بالرین سابق که هست.

جاستین بیبر یکی از جذاب ترین بدلکاری های هالیوود است. بیبز و کارلا ولش، آرایشگر قدیمی اش، پس از گذراندن بیش از نیمی از زندگی خود در کانون توجهات، چه خوب و چه بد، کد نحوه پوشیدن لباس پوشیدن مانند “برادر بچه موش اسکیت” دیگران را به منبع ثابتی از رسانه ها تبدیل کرده اند. توجه زیرا کدام یک از ما تسلیم فریب یک «او چه پوشیده است» نشده است؟ عنوان؟ مطمئناً شما که روی این مقاله کلیک کرده اید نیستید.

جاستین و هایلی بیبر، در شب قرار سوشی خود.راچپوت/بائر گریفین

اخیراً، بیبرها در یک شب قرار به پارک سوشی در لس آنجلس رفتند، جایی که در طبقه دوم یک مرکز خرید استریپ هالیوود غربی، هیلی با ظاهری مشخص با یک کت چرمی مشکی، شلوار سفید گشاد و یک کوش عکس گرفته شد. باقالی بافتنی توپی. و جاستین بداخلاقی بود که بدنش در یک پتوی قلاب‌بافی رنگین کمانی پیچیده شده بود و طوری پوشیده شده بود که انگار می‌خواهد عمداً قصد دارد چهره‌های مشهور را بدل کند. و فقط اگر نمی‌توانستیم بفهمیم چه کسی زیر آن همه نخ است، او پتو را با یک کلاه سطلی چهارخانه و شلوار تکه‌کاری از برند خودش، درو هاوس، ست کرد. تلاش خوبی کردی، اسلیپر بیبر.

در اقدامی که به نظر می‌رسد نقطه پایانی اجتناب‌ناپذیر یک تثبیت بیش از حد لباس‌های دنج است، سلبریتی‌ها اخیراً به نوعی از “پتوهای مد” استقبال کرده‌اند – و نه فقط از نوع پتوهای خانه شما، اگرچه اینها نیز مهم هستند. در سال 2021، A$AP راکی ​​و ریحانا با عشوه‌آمیز دیر به مت گالا رسیدند، هر کدام با لباس‌های مجاور خود که ملحفه‌های تخت خود را به تن داشتند: او با لباسی شبیه به بالنسیاگا. او یک لحاف تکه‌کاره‌ای عظیم پوشیده که توسط طراح ERL بازسازی شده بود. پاییز گذشته، بیلی ایلیش و دوست پسرش، جسی رادرفورد، خواننده گروه Neighborhood، مطرح کرد روی فرش قرمز جشن موزه هنر شهرستان لس آنجلس که درون یک لحاف بزرگ تک‌رنگ گوچی جمع شده‌اند. (برای تاکید، بیلی همچنین یک ماسک مشابه برای چشمان خواب به عنوان سربند استفاده می کرد.) و در حالی که یک زوج مشهور در یک پتو پیچیده شده در انظار عمومی ظاهر می شوند-میدونی!- به نظر نمی رسد که بیبر به دنبال آن باشد. هدف مد او فقط تا به حال کاهش نیافته، اغلب لذت بخش، هرج و مرج بوده است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: