جاروبرقی ربات بازسازی شده Dyson بدترین کابوس یک خرگوش گرد و غبار است


جیک دایسون، مهندس ارشد Dyson می‌گوید: «روبات جاروبرقی نباید چیز جدیدی باشد. ما می دانیم که ربات جاروبرقی های کنونی ناامید کننده های زیادی است – برخی از آنها قدرت مکش پایین یا سیستم های ناوبری ناکارآمد دارند که اغلب گیر می کنند و کار جاروبرقی را به درستی انجام نمی دهند. مهندسان دایسون بر روی توسعه ماشین‌هایی تمرکز کرده‌اند که بر این چالش‌ها غلبه کنند.

در حالی که همه این موارد برای هر ربات خلاء مهمی است، تغییر عمده دیگر در 360 Vis Nav طراحی آن است. این دستگاه با کنار گذاشتن زیبایی‌شناسی مدل‌های گذشته، ساختاری صاف‌تر و عریض‌تر را انتخاب می‌کند تا در اولین بار درخواست، تا حد امکان کثیفی و کثیفی را جمع‌آوری کند. مهمتر از همه، این دستگاه همچنین دارای یک جاروکن جانبی جدید است، بنابراین می‌تواند نزدیک‌تر به لبه‌های خانه شما تمیز کند، به این معنی که احتمال کمتری وجود دارد که بعد از آن مجبور شوید خودتان یک جاروبرقی سریع انجام دهید.

یک دستشویی شارژی و تصفیه کننده هوای عظیم

اگرچه Dyson 360 Vis Nav مهم‌ترین معرفی جدید این شرکت است – به خصوص با توجه به کار مداوم آن در رباتیک خانگی – به هیچ وجه تنها نیست. با افزایش محبوبیت جاروبرقی های مرطوب و خشک، ورود Dyson V15s Detect Submarine برای هر کسی که ایده یک کف آشپزخانه درخشان را دوست دارد، اما کمتر شیفته کار دستی است، یک موهبت فوری خواهد بود. خیر، این موپ هیبریدی و سر جاروبرقی برای از بین بردن گرد و غبار، ریختن و لکه ها به یکباره کار می کند.

در مورد دستگاه تصفیه هوای Dyson Big+Quiet؟ واقعاً همان کاری را که در نامش می گوید انجام می دهد. کم‌صداترین تصفیه‌کننده هوای این شرکت تاکنون، برای آوردن هوای پاک به خانه‌ها و فضاهای اداری بزرگ با حداکثر 87 لیتر جریان هوا در ثانیه هوای تصفیه‌شده بیش از 10 متر طراحی شده است. برای کسانی که چیز زیادی در مورد این چیزها نمی دانند، این هوای زیادی است که Big+Quiet تقریباً در آرامش بیرون می دهد. آن را به عنوان همراهی در ابعاد صنعتی برای هدفون/تصفیه کننده هوای شخصی Zone’s Zone واقعاً وحشی در نظر بگیرید، که باعث می‌شود در حالی که آن را به آلبوم جدید دیو متیوز می‌برید شبیه Bane شوید.منبع