جارن لویسون در مورد برنده شدن در مثلث عشق “هرگز من هرگز”.

حالا که سریال تمام شده است، فکر می کنم ممکن است آماده باشم دوایت هاوارد را به عنوان شخصیت شرور رسمی معرفی کنم. هرگز من هرگز. گفتگوی او با بن در اولین پخش فصل 4 دلیل طولانی شدن دور هم جمع شدن این بچه های دیوانه است!

جارن لویسون و مایتری راماکریشنان در هرگز من هرگز.با حسن نیت از نتفلیکس

ما بلافاصله این کار را انجام دادیم و دوستان خوبی شدیم زیرا فکر می کنم که هر دوی ما اخلاق کاری بسیار قوی داریم. او بعد از اینکه هیچ تجربه سینمایی یا تلویزیونی نداشت وارد شد و کاملاً آن را خرد کرد. او چنان رهبر طبیعی و به دوش بود که در 17 سالگی، تا پایان 21 سالگی، بسیار چشمگیر است. من و او در زندگی‌مان قسمت‌های مشابهی داشتیم، و ما شخصیت‌های بسیار مشابهی داریم، مانند حس شوخ طبعی، نحوه نگرش ما به جهان، تمایل ما به عالی بودن. و سپس با نمایش، با شخصیت‌ها رشد می‌کنید و یاد می‌گیرید که چگونه آنچه را که طرف مقابل نیاز دارد در یک صحنه ارائه دهید.

توسعه و تکامل شیمی بین شما و Maitreyi در طول سال ها چگونه بود؟ به عنوان بازیگران جوان، این اولین باری بود که هر یک از شما در چنین موقعیتی قرار داشتید تا یک عاشقانه ادامه دار را بازی کنید.

شما اشاره می کنید هرگز من هرگز به عنوان استراحت بزرگ شما، پس به نظر شما این نمایش چه معنایی برای شما داشته است؟

یادم می آید زمانی که برای اولین بار آن را دریافت کردم، 18 ساله بودم و در مسابقات ملی بودم شکسپیر عاشق، که نمایشی بود که دبیرستانم انجام داد و من به تازگی جلوی 3000 نفر اجرا کرده بودم و فکر می کردم که می تواند یکی از نکات برجسته زندگی من باشد. و یکی دو روز بعد، کار را گرفتم، و تنها چیزی که مدام پشت تلفن به تیمم می گفتم این بود: “باورت نمی کنم.” برای میندی و لانگ بله گفتن به بچه ای از دالاس که رزومه بزرگی نداشت، و به من اعتماد کرد، برای من ارزش جهانی داشت – و همیشه همینطور خواهد بود. و آنها به قهرمانی من ادامه می دهند. من فقط با Mindy و Lang هر دو صحبت کردم، و آنها گفتند: “اگر زمانی به چیزی نیاز داشتید، از قبل می دانید که اولین تماس شما باید کجا باشد.”منبع

نویسنده-کارگردان های زیادی هستند که من واقعاً آنها را دوست دارم. یکی از هموطنان بومی دالاس به نام کوپر رایف وجود دارد که در حال حاضر یک ستاره در حال ظهور در صنعت است و من هنوز موفق به ملاقاتش نشده ام، اما دوست دارم با او کار کنم. و سپس برخی از غول‌ها مانند گرتا گرویگ، رایان کوگلر یا جیمز گان هستند که من دوست دارم فرصتی برای یادگیری و کار با آنها داشته باشم. من به بهشت ​​بلند با هرگز من هرگز استراحت بزرگ من بودن بنابراین امیدوارم بتوانم این مسیر کار با افراد واقعاً با استعداد را ادامه دهم.

در دفاع از او، در مورد خودم از او مشاوره نخواستم [actual] زندگی را دوست دارم، و بنابراین من از شک و تردید به او بهره می‌برم. او می تواند عالی باشد. در این دنیای خیالی Sherman Oaks High، او توصیه های وحشتناکی را ارائه کرد، اما این باعث شد که خطوط داستانی واقعاً عالی پیش برود.

حالا که برای پیگیری پروژه های جدید آزاد هستید به چه چیزی توجه دارید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: