تی شرت مردانه قدیمی: بهترین مکان ها برای خرید اینترنتی تی شرت دست دوم


ما شناخته شده‌ایم که در ستایش تی‌شرت تازه جعبه‌ای، با عبارات پرپیچ‌وخم و طولانی به مخاطبان خود احترام می‌گذاریم. اما، راستش را بخواهید، هیچ چیز به اندازه شکسته شدن تی شرت های مردانه رضایت بخش نیست. رنگ‌های محو شده، دیوانگی مسحورکننده گرافیک‌های چند دهه‌ای چاپ‌شده با صفحه‌نمایش، نرمی بی‌نظیری که تی‌های کاملاً جدید آرزوی آن را دارند (و تیم‌های بازاریابی آن را «زندگی‌شده» می‌نامند). تی‌های وینتیج دارای شخصیتی هستند که به راحتی قابل جعل نیستند. آنها نقطه مقابل خریدهای عمده بکر و خلاء هستند که در فروشگاه های بزرگ پیدا می کنید. آنها یک راه مطمئن برای تقویت یک لباس با شخصیت هستند، زمانی که همه چیز کمی بی روح است. و البته آنها هستند زیاد برای سیاره بهتر است چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟

ورق زدن قفسه‌ها و قفسه‌های لباس‌های شکسته بخشی از سرگرمی است، اما بخشی از ایده همه افراد از سرگرمی نیست. به همان اندازه که ما می خواهیم همه چیز را فلسفی کنیم و به شما بگوییم که خرید لباس های قدیمی در مورد سفر است و نه مقصد، ما اینجا هستیم تا نقشه راه را به شما تحویل دهیم و میانبر را به شما نشان دهیم (هی، زندگی خیلی کوتاه است و هر سه راهی قدیمی یکبار مصرف است). خواه به دنبال تی‌شرت‌های گرافیکی جدید، تی‌شرت‌های تک دوخت قدیمی، یا تی‌شرت‌های کمیاب تور کنسرت باشید، اینجا بهترین مکان‌ها برای خرید آنلاین تی‌شرت‌های مردانه قدیمی است.

تماشا کردن نمایش GQ توصیه می کند: چگونه کارکنان GQ به تی شرت های قدیمی مورد علاقه خود استایل می دهند


eBay می فروشد به معنای واقعی کلمه همه چیز آن را به یک مکان وحشی و بزرگترین فروشگاه قدیمی جهان تبدیل می کند. ممکن است فضای یک فروشگاه فیزیکی قدیمی را نداشته باشید، اما در صفحات بی‌پایان آن سعی کنید گندم را از کاه فیلتر کنید تا جایی که می‌توانید به چیز واقعی نزدیک شوید. یک تی‌شرت قدیمی اورست دیجیتالی در eBay وجود دارد و اگر می‌خواهید این صعود دلخراش را انجام دهید، می‌توانید طلا بگیرید.

در حالی که eBay می تواند مانند یک جنگل احساس شود، Etsy بیشتر شبیه به یک بازار کک فروشی است. فروشندگانی هستند که صنایع دستی خود را می فروشند، دیگرانی هستند که کالاهای قدیمی خانه می فروشند، و دیگرانی هستند که فقط چوچک می فروشند. و مانند هر بازاری دیگر، همیشه مردی وجود دارد که تی شرت های قدیمی را می فروشد. به نظر می رسد کمی صیقلی تر از eBay و کمتر دلهره آور است، به خصوص از آنجایی که لازم نیست نگران وارد شدن به جنگ های پیشنهادی باشید.

Grailed مکان مناسبی برای مردان خوش سلیقه ای است که Junya خود را از ژوئن خود می شناسند و همچنین فروشندگان خشن لباس های خیابانی. همچنین به مکانی برای برخی از جذاب‌ترین و بهترین تی‌های قدیمی تبدیل شده است. گفته می‌شود، اگر می‌خواهید به یک معامله نادر برای یک معامله دیوانه‌کننده دست پیدا کنید، نفس خود را حبس نکنید.


Wyco Vintage یکی از جامع ترین مکان ها برای خرید کمیاب ترین تی شرت های قدیمی است. آرشیو تی‌شرت‌های گروه آن‌ها مانند قدم زدن به کتابخانه‌ای است که در آن تی‌شرت‌ها بر اساس هنرمند موسیقی، ژانر، دهه و موارد دیگر مرتب شده‌اند. تی‌های Vintage Grateful Dead بسیار زیاد، تی‌های Led Zeppelin با مجموعه‌ای خوب از تی‌های هیپ‌هاپ کمیاب، در wazoo ظاهر می‌شوند. اما می‌توانید تی‌های جنگ ستارگان، کراوات‌های رنگی، و حتی لباس‌های خیابانی قدیمی را که به سختی پیدا می‌شوند، به دست آورید. اگر می‌دانید به دنبال چه هستید و نمی‌خواهید در دریایی از تی‌های بدون فیلتر قدم بزنید (آیا این همان چیزی نیست که فروشگاه‌های صرفه‌جویی به کار می‌روند؟)، کتابخانه قدیمی Wyco همان چیزی است که باید بررسی کنید.

نام گوگل پسند گویای همه چیز است. تی‌شرت‌های کلاسیک شیرین مجموعه‌ای از تی‌شرت‌ها هستند که در دسته‌های مورد انتظار مانند تی شرت‌های گروهی و ورزشی و همچنین «تفریح ​​و مهمانی»، «پیراهن حیوانات» و به‌طور ساده، «نماد» سازمان‌دهی شده‌اند. این یک چاه عمیق است، پس برای مدتی برای پیمایش آماده شوید.

زیبایی شناسی Intramural همه چیز را از طراحی مبلمان گرفته تا فرهنگ موسیقی دوست و فراتر از آن را در بر می گیرد. مغازه التقاطی حاصل نگاه تیزبین بنیانگذار بیژن شاه ولی است که به نوعی، یک رشته مشترک وصف ناپذیر بین اشیاء به ظاهر متفاوت پیدا می کند. یک لیوان قدیمی IBM، یک پیراهن دوچرخه‌سواری هرمان میلر، و یک سینی خاکستر تبلیغاتی با برند رانگلر در کجا می‌توانند زیر یک سقف با هم هماهنگ باشند؟ اگر عاشق طراحی، جاز و سینما هستید (شاهوالی توسط A24 در میان دیگر برندهای مطرح برای ارائه یک محصول نوک تیز انتخاب شده است)، Intramural و مجموعه زیبای تی شرت های گرافیکی آن را بررسی کنید.

یک منبع الهام مکرر برای برندهایی مانند Bode، تخته سنگ آمریکایی Moth Food قدیمی است که نفس گیر است. تی‌های کلاسیک آن‌ها عمدتاً از دهه 60 تا 90 با تمرکز کمتر بر روی کرایه‌های معمولی و بیشتر بر مصنوعات فرهنگی منطقه، حیوانات و طبیعت است. آن تی شرت گل کلاسیکی که معلم مدرسه راهنمایی شما پوشیده بود؟ بله – اکنون جام است.

Unsound Rags که در لس آنجلس واقع شده است به خاطر زیبایی شناسی خود شناخته شده است. می‌توانید برای کت‌های قدیمی Levi’s و کار روی آن‌ها حساب کنید، اما مجموعه باطنی تی‌شرت‌های قدیمی آن‌ها جزو بهترین‌هاست. اگر به دنبال تی‌شرت‌های خالی تک دوخته‌شده و پژمرده، تی‌شرت‌های گرافیکی طنز خام، و تی‌شرت‌های نادر باند کفشی هستید، به آن‌ها نگاه کنید.

تی‌های Vintage New York Yankees و Mets حداقل برای فروشگاه Select Vintage مستقر در بروکلین همیشه جذاب خواهند بود. اما آنها همچنین تی‌های کشتی حرفه‌ای قدیمی، تی‌های بازی ویدیویی و کالاهای تبلیغاتی فیلم را با تمرکز بر دهه‌های 1990 و 2000، یعنی نقطه شیرین نوستالژی هزاره‌ها، عرضه خواهند کرد.

Kissing Booth بر روی Americana قدیمی، میلیتاریا، و لباس کار تمرکز دارد، بنابراین احتمالاً با یک جفت Levi’s کهنه یا یک کت خسته از خانه خارج می شوید. وقتی نوبت به پیشنهاد تی‌شرت قدیمی آنها می‌رسد، تی‌شرت‌های گرافیکی آب نباتی مربوط به دهه ۷۰ را خواهید دید که شامل سه راهی‌های سبک رینگر vibey می‌شود. اما انبوهی از بلنک های دهه 60 و تی های پانک راک دهه 80 و 90 را نیز خواهید دید.

در حالی که عشق زیادی به کالاهای ناهارخوری قدیمی، گرافیک نسکار و مرتبط با نیویورک وجود دارد، خوب، هر چیزی، تعداد کمی از کشتی های حرفه ای قدیمی به آن توجهی که شایسته است می دهند. تخفیف روی بینی Wrestling 4 Sale یک فلاش بک فوری به بازی‌های حیاط خلوت و شیرینی‌های بیف کیک از نام‌های کلاسیکی مانند Hulk Hogan و Sgt است. ذبح.

اگر در مورد دوست بداخلاق خود فکر می کنید که کمد لباس خود را منحصراً از فروشگاه های قدیمی می گیرد، به احتمال زیاد او در حال خرید از The Captain’s Vintage است. این همان مغازه‌ای است که می‌توانید به وضوح IRL را تصور کنید: لوله‌های فلزی زنگ‌زده برای قفسه‌های لباس، روان‌های دهه 70 که در امواج رادیو پخش می‌شوند، اسباب‌بازی‌های قدیمی و کارت‌های تجاری فرهنگ پاپ که در میان پشته‌های شلوار جین مخلوط شده‌اند. اکثر مغازه‌های قدیمی دیگر برای جمع‌آوری چنین انباشته‌ای از سه راهی‌ها با طیف وسیعی از سبک‌ها تلاش می‌کنند و در عین حال کیفیت موجودی را نیز بالا نگه می‌دارند. با این حال، TCV دقیقاً این کار را انجام می‌دهد و به سختی می‌بینید.

با نگاهی به تی های موجود در کاتالوگ Twofold، چند کلمه به ذهن خطور می کند: رابطه، مواد مخدر، و راک اند رول. این سایت مخزنی از جام های آغشته به آبجو، زیارتگاه افرادی مانند سید ویسیوس و تول، شعارهای بداخلاقی شیطنت آمیز است. زیبایی شناسی کلی با هر کسی که عشق خود را به آرشیوهای طراحان پیشگامی مانند هلموت لانگ، راف سیمونز و ویوین وست وود اعلام می کند، مطابقت دارد.

سه راهی های قدیمی همیشه در مورد گرافیک های دیوانه کننده نیستند. گاهی اوقات این در مورد لذت های ساده از محو شدن خورشید خوب و ریزه سوراخ پروانه است. تی‌های انتخابی Pearled Ivory بر روکش‌های وینتیج در حالت‌های مختلف کوبیدن در کنار مواد حرارتی کلاسیک و تزهای نواری تأکید دارد.



منبع