تیموتی شالامه برای بازی بسکتبال پیکاپ با آدام سندلر چه کفش کتانی خرید؟

ساندلر و چالامه علاوه بر سلیقه خود در شلوارک های گشاد، چیزهای زیادی برای پیوند دارند. آنها هر دو بومی نیویورک، متعصب نیکس، برادران سافدی هستند و در واقع در درام جیسون ریتمن در سال 2014 با هم ظاهر شدند. مردان، زنان و کودکان. سندلر همچنین در طی سخنرانی ویروسی خود در جوایز گاتهام 2022 به این بازیگر جوان اشاره کرد، که در آن دختران 16 و 14 ساله خود را به عنوان طرفداران تیمی صدا کرد و در عین حال جایزه یک عمر دستاورد خود را – y Performer Tribute Award – خواند.

سندلر، پدرخوانده قبل از سواگ پادشاه تیمی پس از سواگ، البته برای جلسه منهتن خود شورت بسکتبال جادار می پوشید – سبک مورد علاقه Sandman. در همین حال، تیمی یک نسخه نیروی دریایی از شورت سوپریم باری را که اوایل این هفته در گردش کوچک شهری خود پوشیده بود، به تن کرد. صحبت از گردش‌های شهری: شالامه با یک جفت کفش کتانی Celine CT-06 قبل از اینکه به خرید جدید Foot Locker تبدیل شود، به دادگاه آمد، در حالی که سندلر ظاهراً یک جفت کفش ورزشی تمیز Jordan Why Not .5 را با خود آورده است. (آهنگ پمپ آپ چه بود تیموتی در حال گوش دادن در راه آنجا؟ جهان ممکن است هرگز متوجه نشود.)

در مسیر زمین، ضربات جدید در دست.گاتهام/گتی ایماژ

«نمی‌خواهم تمام شبی را که قرار است درباره من و عظمت من باشد، صرف گوش دادن به صدای شما دو تا بوفون تازه بلوغ شده کنم که فریاد می‌زنند، «تیموتی شالامه کجاست و چگونه می‌توانیم قانوناً آن الاغ کوچک یهودی‌اش را بفشاریم؟»» به عنوان یک دختر، من فقط می‌توانم با ساندی با صمیمیت و همبستگی بگویم: بابا! 😡

منبع

به طور واضح، “آدام سندلر در حال بازی بسکتبال پیکاپ در سوهو با تیموتی شالامه” است. GQ لیب های دیوانه. این واقعیت که در طول این بازی سه به سه ظاهراً بداهه، سندلر یک تی‌شرت یادگاری «بگذار از همسرم بپرسم» پوشید و تیمی یک جفت کفش بسکتبال آدیداس تری یانگ تازه را که به تازگی از یک Foot Locker در همان نزدیکی خریده بود، باز کرد؟ به عنوان یک نویسنده سبک، اینها همان گیلاس های ضرب المثلی هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: