تونی سیریکو خواه ناخواه بازیگران «سوپرانو» خود را کارگردانی می کرد.

بر سوپرانوها، ستوان وفادار تونی، پائولی والنتس با رگه های نمادین دو رنگ، هرگز از اعلام نظر خود دریغ نکرد. و معلوم می شود که بازیگری که او را به تصویر می کشد، تونی سیریکو، در صحنه فیلمبرداری تفاوتی نداشته است. پس از درگذشت سیریکو هفته گذشته در سن 79 سالگی، سوپرانوها خالق دیوید چیس به Vulture گفت که بازیگر خواه ناخواه بازیگران دیگرش را کارگردانی می کرد. به گفته چیس، او می‌گفت: «نه، نه، به من گوش کن این!» (چشم هایتان را ببندید و به راحتی می توانید آن کلمات را با صدای سیریکو تصور کنید.) وقتی از او پرسیدند: «آیا آنها شکایت کردند؟» چیس گفت: «نه واقعاً. خوب، چند نفر این کار را کردند. نه به این تعداد.»

دیوید چیس تنها عضو این گروه نیست سوپرانوها خانواده برای احترام به سیریکو استیوی ون زاند او را «شخصیت بزرگ‌تر از زندگی روی صفحه و خارج از صفحه نمایش» خواند و ادی فالکو گفت“تونی سیریکو یک اورجینال بود. هیچکس مثل او نبود. عمیقا وفادار و مهربان و خیلی خنده دار این یک فقدان دلخراش است.» مایکل ایمپریولی در اینستاگرام ادای احترام کرد، نوشت: “ما در نقش کریستوفر و پائولی یک شیار پیدا کردیم و با افتخار می گویم که بهترین و سرگرم کننده ترین کارم را با دوست عزیزم تونی انجام دادم. برای همیشه دلم برایش تنگ خواهد شد. او واقعا غیر قابل تعویض است. من برای خانواده، دوستان و طرفداران بسیار او عشق می فرستم. او محبوب بود و هرگز فراموش نخواهد شد.»

منبع چیس همچنین به اشتراک می‌گذارد که سیریکو تنها بازیگری بود که از چیس خواست تا یک خط را تغییر دهد. در یک فیلمنامه اصلی، شخصیتی به نام پائولی یک قلدر، کلمه ای که سیریکو می خواست حذف شود. او اصلاً آن را دوست نداشت.» وقتی مصاحبه‌گر مت زولر سیتز فرضیه می‌دهد که با توجه به سال‌های اولیه سیریکو به عنوان یک اوباش که ۲۸ بار دستگیر شد (و در دهه ۱۹۷۰ به دلیل اخاذی، اجبار و داشتن سلاح‌های جنایتکارانه زندانی شد)، چیس پاسخ داد: «بله من تعجب می کنم که آیا این ربطی به این داشت که چرا او اینقدر در مورد آن حساس بود. شاید او داشته است در جوانی قلدر بود من عکسی از او دیده‌ام که مرد جوانی در خیابان در کنار پارکومتر ایستاده است. می‌دانی که عضلاتش را خم کن. او قسمت را نگاه کرد.» (بخوانید مصاحبه کامل برای حکایات بیشتر، هم خنده دار و هم تلخ.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: