توضیحی درباره سوپرمن کامئو نیکلاس کیج در فیلم The Flash

سوپرمن زندگی می کند در تابستان 1997 با کیج وارد پیش تولید شد تا آنجا پیش رفت که یک تست لباس برای لباس زرهی انجام داد. برتون وسلی استریک را آورد تا فیلمنامه اسمیت را بازنویسی کند، اما پیش نویس جدید بسیار گران بود، بنابراین دن گیلروی برای کار روی پیش نویس دیگری وارد عمل شد. (گیلروی بعداً در سال 2014 بیان کرد که زندگی می کند می‌توانست روی سوپرمنی تمرکز کند که کمی دچار بحران میانسالی است، مطمئن نیست که چه جایگاهی در زمین دارد و چگونه به‌عنوان یک فرد خارجی جا می‌گیرد، که به خوبی با آثار برتون کار می‌کند.)منبع

اسپویل های اصلی برای فلش زیر

پس از کریستوفر ریو سوپرمن چهارم: تلاش برای صلح در بمباران سال 1987، برادران وارنر می خواستند مرد فولادی را برای یک دوره جدید دوباره تصور کنند. پس از اینکه چند سال اجازه داد این کاراکتر خفته بماند، دبلیو بی به سراغ کوین اسمیت رفت منشی ها، در سال 1996 برای پیش نویس فیلمنامه. داستان از این قرار است که جان پیترز، تهیه کننده WB، چند نرده محافظ برای اسمیت فراهم کرد: ابرشرور هوش مصنوعی بیگانه، برینیاک، شرور خواهد بود، سوپرمن در بیشتر فیلم قدرت خود را از دست خواهد داد، و سوپرمن در سومین فیلم با یک عنکبوت رباتیک عظیم مبارزه خواهد کرد. عمل کنید درمان اسمیت شامل پوشیدن لباس رباتیک برای سوپرمن بود تا از مبارزه با برینیاک محافظت کند، و بازیگران مورد علاقه او نام‌های مهمی مانند بن افلک برای سوپرمن، جک نیکلسون برای لکس لوتر، جیسون لی در نقش برینیاک و جیسون میوز در نقش جیمی اولسن را به نمایش گذاشت.

WB در نهایت دو نام بزرگ را برای این پروژه به ارمغان آورد: نیک کیج نقش سوپرمن را بازی خواهد کرد – که با وجود اینکه در آن زمان به اوج ستاره بودن خود نزدیک بود (این دقیقاً در مورد او بود. کان هوا و رویارویی دوره)، به سختی اولین انتخاب افراد معمولی هنگام تصور ظاهر سنتی و آرواره دار کلارک کنت بود. و کیج تیم برتون را پس از نارضایتی از اولین انتخاب استودیو، رنی هارلین، برای کارگردانی انتخاب کرد. با برتون تعریف مجدد ژانر فیلم ابرقهرمانی با بتمن و بتمن: بازگشت، به نظر یک اسلم دانک بود. علاوه بر این، برتون دوباره با کریستوفر واکن، که در حال مذاکره برای ایفای نقش برینیاک بود، متحد شد. کریس راک (!) نقش جیمی اولسن را بازی خواهد کرد. علاوه بر این، ساندرا بولاک، کورتنی کاکس و جولیان مور در فهرست نهایی لوئیس لین قرار گرفتند.

این در واقع به طور گسترده ای با طرفداران کتاب های مصور و مورخان هالیوود انجام می شود. ترجمه سوپرمن به صفحه نمایش بزرگ یک پیشنهاد دشوار است – قبلاً در 20 سال گذشته سه تلاش مختلف وجود داشته است. بازگشت سوپرمن، مرد فولادی، و آینده سوپرمن: میراث. پروژه های شکست خورده سوپرمن بسیار زیاد و قابل توجه هستند، حتی نویسندگان پرکاری مانند جی جی آبرامز شکست در راه اندازی تلاش های خود. با این حال، هیچ یک از آن پروژه ها به اندازه بدنام نیستند سوپرمن زندگی می کند.

برای فیلمی درباره چندجهانی دی سی، فلش از نظر تعداد نسخه‌های مختلف شخصیت‌های امضایی که از بین می‌رود بسیار محافظه‌کار است – تا زمانی که بری آلن (ازرا میلر) و همتای واقعیت جایگزین او پنجره‌ای را به ابعاد دیگر باز می‌کنند و مجموعه‌ای از کمئوها را به وجود می‌آورند. از گذشته دی سی برخی منطقی هستند، اما یک ظاهر ممکن است بیننده عادی را گیج کند: نیکلاس کیج پیر شده در نقش سوپرمن.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: