توصیه پاهای بدبو: در اینجا نحوه رفع بدبو شدن پاها آورده شده است


همه ما گاهی اوقات دچار پاهای بدبو می شویم – برخی از ما بیشتر یا شدیدتر از دیگران. خوشبختانه، درمان و پیشگیری از بوی غذا با استفاده از پارچه ها، محصولات و عادات مناسب آسان است. اگر در پایان هر روز جوراب‌های خود را در می‌آورید، واقعاً هیچ بهانه‌ای وجود ندارد، فقط برای اینکه یک شعاع 10 فوتی بین خود و شریک یا هم اتاقی فقیرتان ایجاد کنید. هک، حتی گربه شما احتمالاً می خواهد کمی از آن بو فاصله بگیرد.

بنابراین، بیایید یک بار برای همیشه به نحوه رفع بوی بد پا بپردازیم. ما از ریشه مشکل شروع می کنیم، سپس به محصولاتی می رسیم که بوی پا را برای همیشه از بین می برند.

علت بوی بد پا چیست؟

مانند بوی بد صبحگاهی، بدبو شدن پاها نیز به دلیل تجمع باکتری روی پاها در طول روز ایجاد می شود. با این حال، بر خلاف بوی بد صبحگاهی که اغلب به دلیل کمبود رطوبت در دهان ایجاد می شود، پاهای بدبو با مواجهه پا با رطوبت بدبوتر می شوند.

پاهای شما پوشیده از غدد عرق هستند و با تعریق آنها در طول روز، محیطی عالی برای باکتری ها ایجاد می شود.اگر اجازه داده می شود رطوبت به اطراف بچسبد. با این حال، اگر برنامه دفاعی خوبی در برابر این مشکل دارید، می توانید از ورود بوی بد پا به زندگی خود جلوگیری کنید.

7 بهترین راه برای جلوگیری از بد بو شدن پا

1. بهداشت پا را به خوبی رعایت کنید.

بیایید با چیز بدیهی شروع کنیم: یک بخش کلیدی در شاداب نگه داشتن پاها، خوب، در واقع است شستشو پاهای شما آنها را تمیز نگه دارید، گاهی آنها را بشویید (می توانم یک پاک کننده پینه را هم پیشنهاد کنم؟) و با استفاده از لوسیون پا در طول شب آنها را نرم نگه دارید. حتی پدیکور و کوتاه کردن ناخن مناسب می تواند برای جلوگیری از تجمع قارچ و باکتری معجزه کند. هرچه بیشتر پاهای خود را پرورش دهید، کمتر مورد پسند قرار می گیرند. علاوه بر آن، شما نیز خواهید داشت احساس کنید تفاوت هر زمان که هر روز روی پای خود هستید.

پینه پاک کن برقی PRITECH

کرم پا پروژه عابر پیاده

2. پاهای خود را بعد از دوش گرفتن کاملا خشک کنید.

بهداشت مناسب پا یک چیز است، اما خیلی عجله نکنید بعد از شما آنها را هم شسته اید. اگر پاهایتان کاملا خشک نیست هرگز جوراب خود را نپوشید (یا برای شما افراد بی جوراب، کفش هایتان). این اساساً تا آنجایی که به دفاع باکتریایی مربوط می شود، پاهای ضعیف شما را برای شکست آماده می کند. بنابراین، پس از دوش گرفتن، قبل از اینکه جوراب خود را بپوشید، مطمئن شوید که کف پاها را کاملاً حوله کرده اید و کاملاً خشک شده اند. بعداً در مورد پودرها نیز بحث خواهیم کرد، که در این بخش کمک بیشتری خواهد کرد، اما شما همچنین نمی‌توانید پودر را روی پاهای مرطوب بمالید، مگر اینکه بخواهید خمیری زنده جمع شود. پس سگ‌هایتان را خشک کنید – و با یک حوله تمیز!

3. روی جوراب های ضد رطوبت سرمایه گذاری کنید.

به خودتان لطف کنید و جوراب‌های نخی اولیه‌تان را عوض کنید، مخصوصاً در هر روزی که ساعت‌ها و ساعت‌ها در کفش‌هایتان هستید. جوراب‌های نخی اغلب برای ورزش‌ها و انجام کارهای سریع، بالشتک خوبی را فراهم می‌کنند، اما پنبه همچنین می‌تواند رطوبت را حفظ کند – که بدیهی است که برای جلوگیری از بوی پا بد است. بهتر است به دنبال مواد مصنوعی باشید. حتی بهتر؟ پشم. به نظر می رسد خیلی گرم باشد، اما این روزها چند جوراب پشمی سبک وزن عالی در بازار وجود دارد. در هر صورت، این پارچه ها عرق را از پوست دور می کنند.

جوراب کوهنوردی پشم مرینو Time May Tell (4 جفت)

4. از کفی های کفشی استفاده کنید که عرق را جذب می کند.منبع