تناسب‌های کناره‌ای تایلر هررو، منظره‌ای دیدنی هستند


محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

من شخصا حداقل با برخی از این تصمیمات مشکل دارم. اما این نیز غیرقابل انکار است که بسیاری از مردم – هرو 2.2 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، مطمئناً همه افرادی که از پرش او بت می کنند – فکر می کنند که او باحال و خوب به نظر می رسد. پس اینجا چه خبر است؟ آیا هیرو برای مدتی لباس می پوشد یا به این دلیل که فکر می کند عالی به نظر می رسد؟ پس از همه، دسته توییتر او @raf_tyler است. او قطعاً در مورد برندهای طراح با خبر است، اما آیا این ظاهرهای پلی آف تلاشی عمدی برای دیده شدن بوده است یا واقعاً لباس بچه ها اینگونه است؟

برای پاسخ به این سوال به خواهر ژنرال زدم پیامک زدم. او نسبت به سن من به سن هیرو بسیار نزدیکتر است – و کمک کننده است که با شیک پوشان Heat آشنا نیست و او را به یک ناظر عینی تبدیل می کند. او مستقیماً به اینستاگرام او رفت و با این جمله برگشت و گفت: “من همه موارد او را در پست اخیرش در اینستاگرام دوست دارم.” (برای شفافیت، مانند هر زومر خوب، آن متن – مانند هر متنی که می فرستد – با حروف کوچک بود.) پاسخ او به کلاه سطلی فازی آبی روشن این بود: «اوه، من کلاه را دوست دارم». (او کاملاً طرفدار کلاه سطل است.) در مورد بلند شدنی که ون گاندی در تلویزیون ملی آن را مسخره کرد، گفت: «به نظر می رسد که شلوار راه راه است و من آن را دوست ندارم، اما کلاه را دوست دارم. ”

شما آن را دارید، مردمی. اگر در دهه 2000 به دنیا آمده‌اید، این احتمال وجود دارد که در جزیره کلاه سطلی زندگی کنید – چه یک بسکتبالیست میلیونر احمق و چه دانشجوی سال اول دانشگاه که از خوابگاهش به من پیام می‌دهد. و اگر فکر می کنید تایلر هررو باید روی استایل خود کار کند، خوب، احتمالاً تازه شسته شده اید.

منبع