تصور کنید، دن رینولدز، رهبر گروه اژدها، برای سالم ماندن، وزنه‌های سنگین را بلند می‌کند

یه ذره از هر دو. دوگانگی جالب لاس وگاس این است که شهر گناه است، اما مورمون های زیادی نیز وجود دارند. من هفت برادر دارم، و من هفتمین پسر هستم، بنابراین به آنها نگاه کردم، و همه آنها زندگی بسیار مورمونی دارند. اما من به مدرسه دولتی رفتم، بنابراین اکثر همسالان من از سنین جوانی مشروب می‌نوشیدند و سیگار می‌کشیدند. فکر می کنم هر دو طرف آن را دیدم.

به خانه برگشتم، ازدواج کردم، در 23 سالگی صاحب یک بچه شدم، و سپس تشخیص داده شد که مبتلا به اسپوندیلیت آنکیلوزان هستم که دو تا از برادرانم نیز به آن مبتلا هستند. این یک بیماری خود ایمنی ستون فقرات است که در آن بدن شما به مفاصل حمله می کند، زیرا آنها را به عنوان یک بیماری درک می کند. اگر به آن توجه نکنید، استخوان های شما می توانند جوش بخورند و می توانید بمیرید. برای من داروی بیولوژیک، هومیرا، که یک سرکوب کننده خود ایمنی است، تجویز کردند، اما بعد از آن در تور جاده ای خارج شدم، و یکی از عوارض آن این است که شما مریض می شوید و واقعاً بهبودی سخت است. من عفونت سینوسی می‌گیرم، و بعد تو نمی‌توانی آواز بخوانی. من در این کنار هم قرار گرفتم، مانند این کمرم را درست می کند، اما حرفه ام را خراب می کند. چیزی باید به من می داد، و آن موقع بود که من واقعاً شروع به بررسی سلامت و رژیم غذایی کردم و همه چیز را اصلاح کردم.منبع

دن رینولدز: رژیم غذایی من در دوران رشد بسیار محافظه کارانه بود. ما گوشت را کم می‌خوردیم، و معمولاً در همه چیز میانه‌رو بود، اما تمیز و منظم. نه سیگار، نه مواد مخدر، نه چیزی از این قبیل. یک تربیت محافظه کارانه و مسیحی در این زمینه، اما شما هم قهوه را میل کنید.

شما علیرغم سبک زندگی پاک، خیلی جوان به مسائل پزشکی مبتلا شدید. این باید ناامید کننده بوده باشد.

واقعا خسته کننده بود. وقتی ۲۰ ساله در ماموریت خود در نبراسکا بودم، تشخیص داده شد که مبتلا به کولیت اولسراتیو هستم. این بدیهی است که ژنتیکی است – برادرم کولیت اولسراتیو داشت و در ماموریتش در فیلیپین مجبور شد بخشی از کولون خود را خارج کند. اما همچنین این یک زمان فوق العاده استرس زا است. تمام روز شما را مسخره می‌کنند و مشت‌های مکنده می‌زنند، اسلورپی‌ها را به سمت شما پرتاب می‌کنند، درها را به صورتتان می‌کوبند، و سالی دو بار در روز مادر و کریسمس با خانه تماس می‌گیرید. با خدا قهر بودم از همه چیز عصبانی بودم. من هر کاری که شما باید بدون نقل قول انجام دهید انجام می دهم، اما بدنم کار نمی کند.

آیا در آن زمان متوجه شدید که چقدر منحصر به فرد است؟ یا فقط در اطراف بچه های همسن خود بودید که والدین مشابهی داشتند و اعتقادات مشابهی داشتند، بنابراین طبیعی بود؟

GQ: تو LDS بزرگ شدی [The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, informally known as the Mormon Church]. این چه تاثیری بر نحوه غذا خوردن شما در دوران کودکی داشت؟

برای رژیم واقعی زندگی، GQ با ورزشکاران، افراد مشهور و سایر افراد دارای عملکرد بالا در مورد رژیم غذایی، برنامه های ورزشی و پیگیری سلامتی صحبت می کند. به خاطر داشته باشید که آنچه برای آنها مفید است ممکن است لزوما برای شما مفید نباشد.

دن رینولدز، رهبر گروه Imagine Dragons، با وزن شش فوت چهار و 200 پوند کاهش وزن، بدیهی است که در فرم بسیار خوبی قرار دارد. گروه او برنده جایزه گرمی و استادیوم های سراسر جهان می شود و او در اطراف آن مراحل عظیم مانند یک مدافع خط غارت می کند. با چنین هیکلی ممکن است تصور کنید که او ساعت‌ها را در اتاق وزنه می‌گذراند تا ریزه به نظر برسد – چه کسی می‌تواند او را سرزنش کند؟ اما تمایل این مرد 35 ساله برای تناسب اندام بسیار عملی‌تر است: علیرغم اینکه رینولدز با رژیم غذایی نسبتاً زاهدانه بزرگ شد، در اوایل دهه 20 زندگی خود به بیماری‌های خودایمنی جدی مبتلا شد. او می‌گوید که برای کاهش بیماری‌اش و در عین حال که اتکای خود به دارو را به حداقل می‌رساند، صرفاً در خوردن غذاهایی که می‌خورد سختگیرتر می‌شود. پاره شدن ممکن است یک عارضه جانبی خوشایند این انتخاب ها باشد، اما، او با آن به اشتراک می گذارد GQ، این هرگز موضوع نبود.