تریلر «Timothée Chalamet» و «Austin Butler» به جنگ «Dune: Part Two» می روند

خنده دار بود که در این گفتگوی فضایی آینده نگر بفهمیم که آنها چگونه معاشقه می کنند؟ او گفت. «این برای یک جنگجوی فضایی و دوک جوان یک سیاره چگونه است؟ چگونه نشان می دهند که یکدیگر را دوست دارند؟ اصلاً چه صدایی دارد؟ ما قطعاً سعی می‌کردیم آن را هدایت کنیم، که خنده‌دار بود زیرا همه ما گیج شده بودیم. فکر می‌کنم برای ما به همان اندازه که احتمالاً برای شخصیت‌ها بیگانه است.»منبع

در جایی که اولین فیلم متوقف شد، شخصیت اصلی تیموتی شالامه، پل آتریدس، خانواده اش را دید که به دست ولادیمیر هارکونن و خانه هارکونن از استلان اسکارسگارد خیانت شده و خانه قدرتمندشان در هم ریخته است. این ثانیه تپه فیلم در جایی باز می‌شود که فیلم قبلی بسته می‌شود، با پیوستن پل به فریمن‌ها در سفری انتقام‌جویانه، و با رهبری ارتشی عظیم به نبرد به اوج خود می‌رسد و به آنها می‌گوید: «زنده باد مبارزان!»

در ادامه چندین بازیگر جدید از جمله فلورانس پوگ در نقش پرنسس ایرولان، بن گسریت و متحد پل حضور دارند. آستین باتلر نیز در نقش برادرزاده ولادیمیر، Feyd-Rautha Harkonnen، به مبارزه می‌پیوندد. (این نقش را استینگ در سال 1984 بازی کرد تپه فیلم، بنابراین شاید تجربه باتلر در نواختن یک افسانه موسیقی دیگر مفید باشد.) دیگر بازیگران کلیدی شامل کریستوفر واکن، سوهیلا یعقوب، تیم بلیک نلسون و لئا سیدوکس هستند که نقش شخصیتی را که ویلنوو به عنوان «یک مامور مخفی» توصیف می‌کند، بازی می‌کند. شخصیت باتلر شاید خیره کننده ترین صحنه تریلر را دریافت کند، یک مبارزه وحشیانه در یک کولیزئوم که به طور کامل در مقیاس خاکستری ارائه شده است.

به نظر می رسد تریلر یک انتقاد کلیدی از فیلم اول را جبران می کند: Zendaya کافی نیست. را رضایت زمان محدود ستاره روی صفحه نمایش که در تپه بعضی ها را اشتباه مالید، اما ویلنوو به شخصیتش قول داده بود چانی این کار را بکند تاثیر بسیار بیشتری در فیلم دوم دارند. به نظر می رسد توانایی های جنگجوی این شخصیت در نهایت در اینجا به نمایش گذاشته می شود، زیرا او با پل سیاره صحرا را طی می کند و برای فریمن ها می جنگد، از جمله در آن نبرد اوج. به گفته زندایا، رمان عاشقانه بین چانی و پل برای داستان فیلم بسیار مهم است نمایشگاه Vanity Fair درباره چالش منحصر به فرد ایجاد عشق باورپذیر جوان در دنیایی غرق در داستان های علمی تخیلی پیچیده.

ویلنوو گفت: “آستین باتلر چیزی را روی پرده آورد که تلاقی بین یک قاتل زنجیره ای روان پریش و جامعه شناس و میک جگر باشد.” نمایشگاه Vanity Fair از شرور جدید پویا او.

وقت آن رسیده است که لباس‌های عکاسی خود را بپوشید و لباس‌های مخوف آبی‌تان را بپوشید، زیرا ما برای جست و خیز دیگری در بیابان به آراکیس برمی‌گردیم. پس از انتشار اولی پیش نمایش در ماه مه، امروز برادران وارنر منتشر شد ظاهری جدید و طولانی تر در تلماسه: قسمت دوم، فیلم علمی تخیلی مورد انتظار بر اساس رمان محبوب فرانک هربرت. در مصاحبه ماه آوریل با نمایشگاه Vanity Fair کارگردان دنیس ویلنوو توضیح داد بخش دوم به عنوان یک «فیلم اکشن حماسی جنگی»، و این تریلر مطمئناً با این توصیف مغایرتی ندارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: