تریلر فصل 4 “جانشینی” وعده می دهد که اتحاد تام-لوگان خنده دار خواهد بود (و برای تام بسیار ضعیف خواهد بود)

“این یک طناب زدن روی یک تیغ مستقیم است.”

این گفته کندال روی (جرمی استرانگ) در تریلر جدید برای جانشینی فصل چهارم مورد انتظار، به طور موثر تمام جذابیت های سریال موفق HBO را خلاصه می کند. تماشای روی ها و همکاران، دشمنان، و آویزان های مختلف آنها در یک مسابقه طناب کشی برای کنترل Waystar Royco و خود خانواده، به همان اندازه هیجان انگیز، ترسناک و خنده دار است.

در خلاصه داستان رسمی فصل 4 آمده است: «فروش شرکت رسانه ای Waystar Royco به لوکاس ماتسون، آینده دار فناوری، روز به روز نزدیک تر می شود. چشم‌انداز این فروش لرزه‌ای، اضطراب وجودی و شکاف خانوادگی را در میان خانواده رویز برمی‌انگیزد، زیرا آنها پیش‌بینی می‌کنند که پس از تکمیل معامله، زندگی‌شان چگونه خواهد بود. در حالی که خانواده به آینده ای می پردازد که وزن فرهنگی و سیاسی آنها به شدت محدود شده است، جنگ قدرت آغاز می شود.»

وقتی فصل سوم به پایان رسید، صلح ضعیف بین فرزندان روی – کندال، شیو (سارا اسنوک) و رومن (کیران کالکین) – و پدر وحشی آنها، لوگان (برایان کاکس)، پس از یک کودتای نافرجام یک بار دیگر از بین رفت. هوش بی رحمانه لوگان در تجارت را ثابت کرد. بچه‌ها در تلاش برای جلوگیری از فروش شرکت به یک نماد شکار فناوری قطبی، خود را در بیرون می‌بینند که به داخل نگاه می‌کنند.

این تریلر تمام‌قد آنچه را که در تیزر اکتبر گذشته دیدیم را به تصویر می‌کشد، و بیشتر طرفین را به عنوان فرزندان روی در مقابل لوگان، با گری (جی. اسمیت-کامرون)، تام (متیو مک‌فادین) و گرگ (نیکولاس براون) نشان می‌دهد. در دو.

در حالی که تریلر چیز زیادی ارائه نمی دهد، آنچه می بینیم کافی است تا به سخنان حکیمانه نیکلاس براون اعتماد کنیم که گفت هالیوود ریپورتر به طور خلاصه که قسمت های جدید از جانشینی یک “هیجان مطلق” هستند و یک “فصل آتش سوزی” در انتظار است. The bangers با اولین پخش فصل در 26 مارس شروع به پخش می کند.منبع

شات ماتسون اسکارسگارد که روی قله کوه می بینیم احتمالاً مربوط به بخشی از فصل فیلمبرداری شده در نروژ است، جایی که ماتسون مرموز از آنجا می آید. تهیه کننده اسکات فرگوسن گفت تنوع سال گذشته که فصل جدید پرده‌ای را بر روی دانشمند اسرارآمیز فناوری، به ویژه در قسمتی که در سرزمین مادری او اتفاق می‌افتد، باز خواهد کرد.

در میان صحنه‌های نتیجه‌ای که نگاه می‌کنیم، به نظر می‌رسد که کانر (آلن راک) شکست‌خورده تمام دنیا با ویلا ازدواج می‌کند (جاستین لوپ، یکی از کم‌قدردان‌ترین بازی‌های سریال را ارائه می‌کند). ما همچنین بیشتر خریدار احتمالی Waystar لوکاس ماتسون (الکساندر اسکارسگارد) و یک جلسه استراتژی بین کندال، رومن و شیو را می بینیم، جایی که او تنش سریال را در یک جمله خلاصه می کند: “این در مورد بازگشت به پدر نیست. اما اگر به او صدمه بزند، من را آزار نمی دهد.» مهمتر از همه، تعامل تام و لوگان زیادی در تریلر وجود دارد – همانطور که به یاد دارید، تام در پایان فصل سوم به شیو خیانت کرد و با لوگان طرف شد. در صحنه‌های اینجا، به نظر می‌رسد که وفاداری آن‌ها به شکلی قابل پیش‌بینی و به طرز خنده‌داری متزلزل است، مانند تمام وعده‌های لوگان روی.