تریلر جدید “John Wick: Chapter 4” هوای پایانی دارد

سه سال از آخرین باری که جان ویک را دیدیم که بهترین کار را انجام می دهد می گذرد: قتل خلاقانه مهاجمان احتمالی و مراقبت از سگ بسیار زیبایش. این فرنچایز تبدیل به یک شکست فرهنگی و تجاری شده است و طرفداران را برای قسمتی دیگر و کت و شلوار قاتل کیانو ریوز سر و صدا می کند. در 10 نوامبر، Lionsgate رسما تریلر را منتشر کرد جان ویک: فصل 4 (در مارس 2023 منتشر خواهد شد)، و بینندگان مشتاق را به دنیای آشوب آغشته به نئون ویک بازگرداند.

در مصاحبه می 2022 با Colliderچاد استاهلسکی کارگردان گفت: «فکر می‌کنم فصل 4 ادامه خوبی از هر سه فیلم قبلی است و کمی نتیجه گیری از آن دارد که عالی است. ما تعداد زیادی شخصیت جدید را معرفی می کنیم که در مورد جان ویک از گذشته و بدیهی است که در حال حاضر حرف های زیادی برای گفتن دارند. من فکر می کنم این برادری است، این امید است. این همان چیزی است که زندگی واقعاً مانند یک بحران وجودی با جان است، و من فکر می کنم این قسمت سرگرم کننده فیلم است.” استاهلسکی همچنین گفت که فیلم چهارم طولانی ترین خواهد بود در فرنچایز تا کنون.

این فیلم یک دوئل اوج بین ویک و بیل اسکارسگارد مارکی دو گرامونت را به تصویر می‌کشد که به نظر می‌رسد به عنوان بد بزرگ این قسمت در جایگاه قرار گرفته است. در تریلر فضای پایانی وجود دارد – شخصیت‌ها مدام در مورد مرگ صحبت می‌کنند، و نسخه وحشتناکی از “فصول در خورشید” تری جکس به طور برجسته بازی می‌کند – اگرچه جان ویک فیلم‌ها همیشه یک خمیدگی فلسفی تلخ را با خشونت وحشیانه و ظالمانه‌اش در هم آمیخته‌اند.

تریلر (در زیر مشاهده می‌کنید) با ویک در کلیسایی زیبا و روشن کردن یک شمع نذری در یک کلیسا باز می‌شود. او درباره همسر مرحومش صحبت می کند و یک گفتگوی سریع و رمزآلود با دانی ین کین دارد. دوست و همکار هیتمن او. سپس پرومو سرعت می‌گیرد و نماهای مورد انتظار و خوشایند از چندین صحنه اکشن خون‌رسانی را نشان می‌دهد، از جمله آنچه که به نظر می‌رسد ویک با شلیک یک تپانچه از یک ماشین عضلانی بدون در در حالی که در طاق پیروزی می‌چرخد، و دیگری از او در تعقیب و گریز با اسب است. یک صحرا… در حالی که، به طور طبیعی، تیراندازی با تفنگ.

در ابتدا برنامه هایی برای فیلمبرداری چهارم و پنجم وجود داشت جان ویک فیلم ها با هم در آغاز سال 2021، اگرچه آن برنامه ها به نتیجه نرسیدند. استاهلسکی در مصاحبه خود با Collider گفت که در نهایت تصمیم استودیو در مورد ساخت دنباله دیگری است، اما تلویحاً گفت که احتمال دارد. اما در هر صورت، این پایان دنیای ویک نخواهد بود: اولین فیتیله اسپین آف، بالرین، است در حال حاضر در پراگ فیلمبرداری می شود. در حالی که ریوز در آن حضور خواهد داشت، این فیلم عمدتاً بر شخصیت آنا دی آرماس متمرکز است، یک قاتل انتقام‌مدار که حدس می‌زنید که یک بالرین نیز هست. همچنین وجود دارد برنامه تلویزیونی طاووس در دست ساخت است که بر روی هتل کانتیننتال و ریشه های شخصیت وینستون ایان مک شین تمرکز خواهد کرد.منبع فیلم چهارم چندین شخصیت جدید از جمله ین کین، شیمازو هیرویوکی سانادا و مارکی اسکارسگارد را معرفی می کند. رینا ساویاما، ستاره موسیقی پاپ، همچنین اولین بازی خود را در نقش آکیرا روی پرده بزرگ خواهد داشت، در حالی که شخصیت‌های کلیدی بازگشته عبارتند از نگهبان هتل کانتیننتال، شارون (لنس ردیک) و مالک، وینستون (یان مک‌شین)، و همچنین پادشاه بووری (لارنس فیشبرن) ، که در پایان فیلم سوم با ویک موافقت کرد، پارابلوم. کارگردان قبلاً هیپ زده است صحنه مبارزه بین سانادا و ین، دو بازیگر افسانه ای و هنرهای رزمی به ترتیب از توکیو و هنگ کنگ. به گفته استاهلسکی، فیلمبرداری شامل چندین تیم بدلکاری از کشورهای مختلفی بود که در آن فیلمبرداری کردند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: