تروور نوح اعلام کرد که «دیلی شو» را ترک می کند

“این کاملا شگفت انگیز بود، چیزی است که هرگز انتظارش را نداشتم. من متوجه شدم که به زمان فکر می کنم – همه چیزهایی که ما از سر گذرانده ایم، ریاست جمهوری ترامپ، بیماری همه گیر، سفر … همه گیری بیشتر. و من متوجه شدم که بعد از هفت سال، زمان من تمام شده است، اما به زیباترین شکل، صادقانه. من میزبانی برنامه را دوست داشتم، این یکی از بزرگترین چالش های من بود، این یکی از بزرگترین شادی های من بود.

پس از هفت سال میزبانی نمایش روزانه در طی یک دوره ناآرامی سیاسی و تحول در صنعت تلویزیون، ترور نوح اعلام کرد که قصد دارد برنامه طنز را ترک کند. نوح این تصمیم را توضیح داد در ویدئویی که به نمایش روزانه رسانه‌های اجتماعی، می‌گویند که گفتگو با نویسنده و خبرنگار روی وود جونیور باعث شد تا او از مدت‌زمان تصدی خود در مجری این برنامه حسابی بسازد.

نوح گفت که انتخاب او تا حدی به دلیل تمایل به سفر بیشتر برای اجرای کمدی زنده، به ویژه پس از میزبانی برنامه از آپارتمانش در نیویورک در دوران قرنطینه COVID-19، برانگیخته شد. من دو سال را در آپارتمانم گذراندم، نه در جاده، آماده‌سازی انجام شد، و وقتی دوباره به آنجا برگشتم، متوجه شدم بخش دیگری از زندگی من وجود دارد که می‌خواهم به کاوش آن ادامه دهم. دلم برای یادگیری زبان های دیگر تنگ شده است، دلم برای رفتن به کشورهای دیگر و اجرای نمایش تنگ شده است.»

نوح در دسامبر 2014، تنها چند ماه پس از پیوستن به برنامه، به عنوان جانشین غافلگیرکننده جان استوارت انتخاب شد و او رسماً در 28 سپتامبر 2015 میز مجریان را بر عهده گرفت. در آن زمان، مرد 31 ساله آفریقای جنوبی در آن زمان کمیک نام قابل تشخیص ایالتی نبود، و بسیاری از اینکه کمدی سنترال با یک ستاره داخلی بزرگتر برای رهبری نمایش شاخص خود همراه نشد، شگفت زده شدند. (مجله نیویورک تایمز گزارش داد که این شبکه قبل از ارائه کنسرت به نوح، به کریس راک، امی پولر و امی شومر نزدیک شد.) از زمانی که نوح مسئولیت را بر عهده گرفت، به یکی از عناصر ثابت در فرهنگ عامه آمریکا تبدیل شد و برنده جایزه امی اولیه، میزبانی جوایز گرمی و شام خبرنگاران کاخ سفید شد. ، و نوشتن یک کتاب زندگینامه پرفروش.

در او GQ مصاحبه با داستان روی جلد از نوامبر 2020، نوح به صراحت در مورد زندگی با افسردگی و اضطراب و چگونگی ساختار شدید روال میزبانی صحبت کرد. نمایش روزانه برای پیمایش آن مسائل مفید بود. او همچنین در مورد اینکه چگونه حفظ سلامت روان شما به عنوان یک کمیک تورینگ می تواند دشوار باشد صحبت کرد. وقتی یک کمدین استندآپ هستید، حتی علائم افسردگی را متوجه نمی شوید زیرا 9 به 5 ندارید. بنابراین بعضی روزها ساعت 4 بعد از ظهر از خواب بیدار می شوید و تمام روز می خوابید، بعضی روزها تا ساعت 4 صبح نمی توانید بخوابید و فکر می کنید این فقط زندگی یک کمدین است. و سپس متوجه می‌شوید که این طبیعی نیست – کنترل شما را در دست دارد.

رویکرد نوح به مصاحبه، که شامل مکالمات سنجیده با افراد دارای دیدگاه‌های متناقض مانند تومی لارن بود، در دوره‌ای که اخبار سیاسی تکه‌تکه‌تر شد و در مورد تأیید باورهای جمعیتی هدف شما برجسته شد. او همچنین تمرکزی بین المللی به نمایش داد که عمق و ابعاد جدیدی به پوشش آن اضافه کرد.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: