ترس از خدا x Birkenstock به اسلایدهای این برند آلمانی تغییری در کالیفرنیا می دهد

برای آنجلنوهای خوش استایل و دارای روحیه خاص (به این فکر کنید: ست روگن یا جونا هیل)، اسلاید دو ژور، ترس از ترس از خدا در کالیفرنیا است، مدلی سبک وزن و فوم مانند که با فرکانس شگفت‌انگیزی بر روی فرش‌های قرمز و وسایل چاپی بریده شده است. . بنابراین برای آخرین همکاری‌اش، جری لورنزو، کاهونا FOG، مستقیماً به سراغ منبع خوش‌پایه رفت، و با صندل‌های لوکس در Birkenstock با یک صندل لوکس همکاری کرد.

در سطح، شبح بسیار کم رنگ است، اما کف پاشنه اغراق‌آمیز، بند پهن و کف‌های لاستیکی ضخیم باعث می‌شود فقط برای متمایز کردن آن از بقیه مجموعه های داغ Birkenstock کافی است. که دقیقاً همان نکته است. خریداری کردن هر چیزی– حتی یک جفت اسلاید کوبنده – فقط به خاطر این که هرگز سیاست درستی نیست، تصوری که لورنزو به طور خاص با آن هماهنگ است. او گفت که آخرین مجموعه اش GQ سال گذشته، او از تمایل خود برای ساخت نسخه‌های بی‌نقص از قطعات – خیاطی با ساختار ملایم، بافتنی‌هایی که به راحتی می‌پوشند – که از کمد لباس‌هایش غایب بودند مطلع شد، بدون اینکه نگران خرید دوباره آن در چند فصل دیگر باشد. جستجو برای اسلایدهای کامل ممکن است چندان درگیر نباشد، اما رویکرد یک و انجام شده نیز دقیقاً به همین صورت صادق است.

صندل جیر Birkenstock 1774 x Fear of Godمنبع

حرکت دیگری که باید در حال پرواز انجام دهید؟ اضافه کردن اینها به سبد خرید شما زیرا اگر سابقه قبلی نشانه ای باشد، آنها مدت زیادی در اطراف باقی نمی مانند.