تراویس، جیسون و دونا کلسه در حال گذراندن دوران زندگی خود هستند

برای پیدا کردن یک جفت خواهر و برادر که بالاتر از برادران کلچه سوار شده اند، به سختی تحت فشار خواهید بود. در فوریه، جیسون، 35، و تراویس، 33، اولین برادرانی بودند که تا به حال در سوپر بول به میدان رفتند. هنگامی که تراویس و چیفز در صدر قرار گرفتند، او برای میزبانی تماس گرفت شنبه شب زنده، به یک تصویر عمومی رو به رشد اضافه می کند که توسط آن تقویت شده است ارتفاعات جدید، پادکستی که او و جیسون با هم میزبانی می کنند. (آنها همچنین در بخش های غیر تبلیغاتی کار بسیار خوب هستند: هر دو خواهر تیم All-Pro NFL را تشکیل دادند.)

GQ: آیا سوپ بخش بزرگی از زندگی شماست؟ آیا شما خانواده کمپل بودید؟

دونا: نه، باید آنها را جدا می کردی.

تراویس: من کاملاً مطمئن هستم که همراه با مایکروویو آمده است.

دونا: خوراک صدف مورد علاقه من بود.

اما در حالی که برادران برای سوپربول آماده می شدند، این مادرشان بود که به یکی از ستاره های بزرگ هفته تبدیل شد. پیراهن نیمه ایگلز، نیمه چیفس او، مانند پیراهن، محبوبیت ویروسی داشت ویدئو او در زمین در میان کوفتی های پس از بازی، با تحمل احساساتی که با تبریک به تراویس و تسلیت جیسون به وجود آمد، تحمل کرد.

تراویس: [laughing] خونه به خونه نرفتن!

فصل خارج از کلسه همچنان ادامه دارد و هفته گذشته، مادر و دو پسرش در حال فیلمبرداری تبلیغاتی برای سوپ چاق کمبل بودند. این پسران به زودی به لیست طولانی و برجسته ستاره های NFL ملحق خواهند شد که با مادران خود برای کمپین محبوب سوپ متحد شده اند و به افرادی مانند دونوان مک ناب، مایکل استرهان و ساکون بارکلی خواهند پیوست. (یک بار دیگر، تراویس و جیسون اولین برادرانی هستند که این کار را انجام می دهند.) GQ برای گفتگوی صمیمانه – درست قبل از روز مادر – در مورد ارتباط طولانی و عمیق آنها با کمپبل و سوپ سلبریتی که آنها هستند با خانواده تماس گرفت. در حال حاضر مواد در

تراویس کلسه: هزار درصد آن را به شدت در انبار بزرگ انبار شده بود.

جیسون: من احساس می‌کنم احتمالاً می‌توانستیم فقط یک دستمال کاغذی روی آن بگذاریم یا مثل یک بشقاب. من چیزهای بهتر و ساده تری دیده ام. اما آن آب پاش خوب بود.

جیسون: با مایکروویو اومد؟

طعم مورد علاقه شما چیست؟

جیسون: ببین! اون موقع بود که با این چیزهای پلاستیکی خونه به خونه میرفتن. “محافظ پاشیده شدن خود را بگیرید!”

جیسون: هر کدومشونو میخورم! اگر نودل مرغ تند یا خوراک صدف را جلوی من بگذارید، آن را می خورم.

منبع

این یک حرکت قدیمی است.

دونا کلچه: غذای آسان و سریعی بود!

جیسون: [Pats stomach] گوشت گاو و جو!

جیسون کلسه: ما فقط داشتیم به یاد می آوردیم که چگونه آن را با این ماده پلاستیکی خاص در مایکروویو قرار می دادیم که از بالای آن عبور می کرد تا از پاشیدن آن در سراسر مایکروویو جلوگیری کند. آن چیز بسیار مورد استفاده قرار گرفت.

تراویس: او من را مسخره می کند، اما من همیشه مستقیماً سراغ سوپ رشته مرغ می رفتم. حالا نودل مرغ تند گرفتند! این چیزی است که من در حال بازی هستم. [Pointing at Jason] اما اگر نمی توانید بگویید، این مرد همه چیز در مورد گوشت گاو است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: