تجارت Prestige TV Finance Bro Merch در حال رونق است

“دلار” بیل استرن (Kelly AuCoin) جلیقه پشمی Axe Capital خود را بر تن می کند. میلیاردها.با حسن نیت از جف نویمان برای Showtime

ولی جانشینی تنها یکی از بسیاری از نمایش های محبوبی است که در حال حاضر درباره افرادی است که میلیون ها دلار در سال درآمد دارند (یا برای افرادی کار می کنند). HBO نیز ضربه خواب خود را دارد صنعتدر این سریال، اریک تائو (با بازی کن لیونگ)، بانکدار ستاره پرتلاطم (با بازی کن لئونگ) گاهی اوقات کت و شلوار خود را با یک پیراهن پیرپوینت بنفش روشن عوض می کند. دفتر هودی بسیار مورد علاقه طرفداران شد-ظاهرا حتی ویرجیل آبلو، طراح و کارشناس فقید تجارت، آرزوی آن را داشت – که HBO در نهایت آن را اعلام کرد نسخه ای برای فروش در سایت خود، البته با آن لوگوی مزاحم نمایش HBO.

و سپس موفقیت طولانی مدت Showtime وجود دارد میلیاردها، جایی که برخی از کارمندان در صندوق سرمایه گذاری خیالی Ax Capital در واقع از کالاهای Axe Capital به طور منظم استفاده می کنند. اریک دامن، طراح لباس نمایش، گفت: «این تقریباً یک چیز قبیله ای است کرکس در سال 2019. «مردان وال استریت همگی این جلیقه ها را می پوشند و از اینکه بخشی از شرکتی هستند که با آن همکاری می کنند، افتخار می کنند.» مطمئناً Showtime آن جلیقه را می فروشد، هم.

جدا از جلیقه تبر کپ دلار بیل یا هودی پیرپوینت اریک، این کالای رسمی تلویزیونی معتبر به نظر نمی رسد که در جهان های یک درصدی نمایش ها معتبر باشد. به عنوان مثال، نام تجاری در هر دو جانشینی و میلیاردها جلیقه‌های پشمی پورت آتوریتی است، یک خرده‌فروش عمده پوشاک که در میان سایر مؤسسات، اداره پلیس شهر نیویورک، کالاهای خالی را نیز فراهم می‌کند. نه اینکه لزوماً ساختن کالاهای رسمی با لورو پیانا یا حتی آسان باشد پاتاگونیا که کیبوش گذاشت چند سال پیش در مورد شرکت‌هایی که آرم‌ها را روی لباس‌های آن می‌دوختند تا از لشکر برادران فناوری و مالی جلیقه‌پوش فاصله بگیرند. در حال گشت و گذار در میدتاون. اما با روحیه ساختن اقوام مالی گستاخانه، باید گزینه دیگری برای یک فریبکار ارتقا یافته وجود داشته باشد.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: