تام هاردی – بله، آن تام هاردی – اکنون قهرمان جیو جیتسو است

تام هاردی هنوز جایزه اسکار ندارد، اما اکنون یک مدال طلا از مسابقات قهرمانی آزاد جیو جیتسو برزیل 2022 دارد. این بازیگر 45 ساله که به خاطر بازی در آغاز، مکس دیوانه: جاده خشم، و زهر فرنچایز، جایزه برتر مسابقات جهانی جیو جیتسو UMAC میلتون کینز را در 17 سپتامبر به خانه برد.

هاردی به عنوان “کمربند آبی سطح بالا” در رده مردان 41 سال و بالاتر رقابت کرد. طبق روزنامه محلی شهروند میلتون کینزهاردی به یکی از حریفان حیرت‌زده گفت: «فقط فراموش کن که من هستم و کاری را که معمولاً انجام می‌دهی انجام بده.»

در ماه آگوست، هاردی برنده مسابقه دیگری در جیو جیتسو شد – مسابقه ای در ولورهمپتون برای این مسابقات موسسه خیریه REORG که او با آن کار می کند – جایی که او یک مبارز 40 ساله به نام دنی اپلتون را شکست داد. اپلتون گفت پژواک شمالی“او فقط یک مرد برتر است – او بسیار قوی است که من را شگفت زده کرد و یک مبارز بسیار خوب. اما او احتمالاً سرسخت‌ترین رقیبی است که تا به حال داشته‌ام – او مطمئناً مطابق با شخصیت Bane خود عمل کرد، این مطمئناً است. هاردی ظاهراً از طریق همسرش، هنرپیشه، شارلوت رایلی و همچنین یکی از پدربزرگ‌هایش با شمال شرق انگلستان ارتباط دارد.

هاردی چندین فیلم پرمخاطب در دست ساخت دارد، از جمله فیلم هیجان انگیز-معامله مواد مخدر-برخورد اشتباه ویرانی، فیلم باند موتور سیکلت دهه 60 دوچرخه سواران، و البته Venom 3.

منبع پیروزی های هاردی ممکن است غافلگیر کننده به نظر برسد، اما اگر یکی از بازیگران لیست A قرار بود یک جنگنده با استعداد جیو جیتسو باشد، منطقی است که هاردی باشد. اول از همه، او بزرگ است. دوم، او به معنای واقعی کلمه چارلز برانسون، بدنام ترین زندانی زندان انگلستان را بازی کرد. و سوم، او نقش‌های اکشن زیادی از جمله درام MMA را بازی کرده است جنگجو، کریستوفر نولان شوالیه تاریکی برمی خیزد، و فیلم بوکس زیرزمینی مکنده پانچ. هاردی همچنین برای دگرگونی‌های فیزیکی رادیکال‌اش قبل از انجام نقش‌های مختلف شناخته می‌شود و جیو جیتسو یکی از مهم‌ترین آنها بود. بخشی از برنامه تمرینی او برای خوش فرم شدن زهر. به گفته تینی تمپا، خواننده رپ بریتانیایی، او و هاردی بخشی از گروهی از مبارزان هستند که چند بار در هفته قبل از قرنطینه COVID-19 با هم تمرین می کردند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: